2733
2739

سلام بچه ها من سونو ان تی رفتم دکتر رضوانی زاده سونوگرافی صدرا بهم جنسیت گفتن پسره تو برگه سونو هم نوشتن جنسیتش برام مهم نیست فقط الان دوس دارم برم خرید کنم براش هم دو دلم شما تجربه ایی داشتید از سونو ان تی از دکتر رضوانی زاده ؟؟

دی ماه ۹۸بعد یکسال اقدام میخواستم برم iui که همون ماه باردار شدم ۱۹اسفند ۹۸تو ان تی فهمیدم ایست قلبی کرده  خرداد ۹۹ناخواسته وقتی زیر نظر دکتر عارفی بودم باردار شدم ۱۹بهمن ۹۹پسرم بدنیا اومد 😍😍

منم جای دیگه رفتم ان تی برام نوشت دختر  درست هم بود اما برای خرید تا انومالی صبر کردم 

چون احتمال خطا هست بهرحال 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میگن خطا نداره رضوانی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731
NTمن درست بودولی براخریدسیسمونی تاانومالی صبرکن

پس ینی نگیرم 🥺🥺

دی ماه ۹۸بعد یکسال اقدام میخواستم برم iui که همون ماه باردار شدم ۱۹اسفند ۹۸تو ان تی فهمیدم ایست قلبی کرده  خرداد ۹۹ناخواسته وقتی زیر نظر دکتر عارفی بودم باردار شدم ۱۹بهمن ۹۹پسرم بدنیا اومد 😍😍
میگن خطا نداره رضوانی

شما پیشش رفتی؟؟

سلام چرا باید برای غربالگری هم سونوگرافی بدیم هم ازمایش خون چه چیزایی تو این دوتا معلوم میشه مگه

سندرم دان مشخص میشه تو سونو یه مایعی پست گردن هست اونو اندازه میگیره با جواب سونو میری آزمایشگاه ریسک سندرم دان تریزومی ۱۳ ۱۸ با ۲۱ مشخص میکنه 

2738
اگ جواب سونو خوب باشه جواب ازمایشم خوب در میاد؟ 

نه خیلیا بودن جواب آزمایش یا برعکس سونو خوب بوده اون یکی خوب نبوده که میرن یه آزمایش هست هزینه داره اسمش سلفری انجام میدن ۹۹ درصد مشخص میکنه مشکلی هست یا نه درکل هرکی که ریسک داره جواب سلفری خوب میشه جای نگرانی نداره شما چند هفته ای؟؟

نه خیلیا بودن جواب آزمایش یا برعکس سونو خوب بوده اون یکی خوب نبوده که میرن یه آزمایش هست هزینه داره ...

پس اینطور من ۱۰ هفته و ۶روزمه.قراره ۱۰روز دیگه برم برای غربالگری 

پس اینطور من ۱۰ هفته و ۶روزمه.قراره ۱۰روز دیگه برم برای غربالگری 

مبارکه انشا..  به سلامتی کجا میری برای انجام آزمایش سونو 

برای اطمینان تا انومالی صبر کن.حالا واسه خرید دیر نمیشه

رخت خواباشو میخوام کرم بدوزم رنگیه که هم برای دخترا هم پسر خودمو با اونا سرگرم کنم بعد آنومالی برم خرید لباسش

2706