2733
2734

واقعا واقعا متاسفم 😒

دوره اخرالزمانه دیگ

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یه بار هم یه نفر تاپیک زده بود من میخوام برم اپیلاسیون. مد شده بخشی از موهای قسمت رو طرح میزنن حالا ...

@tatijun    

برا این شفا جواب نمیداد

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2728
2740
پشماشو زده دیگه

روی دستش بنظر مو داره نگا

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°

خب الان تو کرونا ک بهداشت باید بیشتر رعایت شه این ناخن بلندا چین زیرشون کلی کرونا جمع میشه ب بقیه هم منتقل میکنی

💙ماشاءالله لا حول ولاقوت الا بالله العلی العظیم💙 به دعاتون خیلی محتاجم💙
خب الان تو کرونا ک بهداشت باید بیشتر رعایت شه این ناخن بلندا چین زیرشون کلی کرونا جمع میشه ب بقیه هم ...

عزیزم نوشته های ناخن رو دیدی ؟!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

تازه دیدم واقعا ک یا حسین یا ابوالفضل نوشته سرویس بهداشتی ک میرید خیلی بده با این دستها واقعا خدا شفاش بده

💙ماشاءالله لا حول ولاقوت الا بالله العلی العظیم💙 به دعاتون خیلی محتاجم💙
2706