2733
2739

واقعا واقعا متاسفم 😒

دوره اخرالزمانه دیگ

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار هم یه نفر تاپیک زده بود من میخوام برم اپیلاسیون. مد شده بخشی از موهای قسمت رو طرح میزنن حالا ...

@tatijun    

برا این شفا جواب نمیداد

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2728
2738
پشماشو زده دیگه

روی دستش بنظر مو داره نگا

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°

خب الان تو کرونا ک بهداشت باید بیشتر رعایت شه این ناخن بلندا چین زیرشون کلی کرونا جمع میشه ب بقیه هم منتقل میکنی

💙ماشاءالله لا حول ولاقوت الا بالله العلی العظیم💙 به دعاتون خیلی محتاجم💙
خب الان تو کرونا ک بهداشت باید بیشتر رعایت شه این ناخن بلندا چین زیرشون کلی کرونا جمع میشه ب بقیه هم ...

عزیزم نوشته های ناخن رو دیدی ؟!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

تازه دیدم واقعا ک یا حسین یا ابوالفضل نوشته سرویس بهداشتی ک میرید خیلی بده با این دستها واقعا خدا شفاش بده

💙ماشاءالله لا حول ولاقوت الا بالله العلی العظیم💙 به دعاتون خیلی محتاجم💙
2706