2733
2739
عنوان

کنکورمو خوب ندادم

578 بازدید | 43 پست

حالم خیلی بده،خیلی بد

از وقتی اومدم از کنکور  فقط دارم گریه کنم

سال دوم کنکورم بود و سال پیش ۹۰۰۰ اورده بودم

خیلی برام سنگینه که به این فکر میکنم که امسالم همین رتبه رو میارم...

حتی حاله تایپ ندارم،فقط تایپ میکنم که شاید یه ذره حالم بهتر شه...

منی که همه ازم انتظلر داشتن و توی مدرسه مون همه قبولیه پرشکی میذاشتنم،ولی نشد و الان قلبم داره آتیش میگیره...به پیراپزشکیا علاقه ندارم،به دبیری هم همینطور ،واقعا نمیدونم چیکار کنم...

اصلا نمیتونم به این فکر کنم که یه رشته ی دیگه برم و یه رشته ای بخونم که با اونایی که اصلا توی دورانه تحصیلیشون تلاش نکردن توی یه کلاس باشم،پس تکلیف اون همه تلاشم چی میشه؟؟؟؟و از طرفی اصلا دیگه نمیتونم پشت کنکور بمونم،واقعا روحیه ی خیلی قوی ای میخواد و خیلی توی این سال دوم زحمت کشیدم...اما خب کم کاریایی هم داشتم و میدونم کمتر از ظرفیتم تلاش کردم...

خلاصه الان حس میکنم دیگه هیچ امیدی توی زندگیم نیست و حالم خیلی خرابه،امیدوارم هیشکی این حالو تجربه نکنه...واسه منم دعا کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اشکال نداره

الان بهترین فرصت هست واسه تحقیق درمورد رشته ها

یادمه جشنی که روز اول دانشگاه واسه جدید الورود ها گرفتن یکی بود مثل تو

میگفت عاشق پزشکی بود سال دوم هم نتونست بیاره و ناچار علوم آزمایشگاهی زده بود خیلی ناراحت بود

ولی الان که ترم ۲ تموم کرده میگه عااااشق رشتش هست میگه هیچ علاقه ای به پزشکی نداره و خدا رو شکر میکنه که پزشکی نیاورد چون علوم آزمایشگاهی بیشتر دوس داره و این نتیجه تحقیق درستش واسه انتخاب رشته بود

از کجا میدونی تلاش نکردن اونا🤨

حالا یه عده شون تلاش کردن و با علاقه اومدن،من اکثریت منظورم بود...

حالا عزیزم من الان حالم بده،حوصله ی جرو بحث ندارم،لطفا فقط راجب تاپیکی که زدم اگه میتوتید نظر بدید،نه حاشیه هاش...

اخه چطور پشته کنکور بمونم دوباره😭😭 روحیه شو ندارم دیگه...واقعا نمیکشم برای سال دوم بمونم پشت کنکو ...

من دارم برا سال چهارم پشت کنکور میمونم فقط کافیه بخای همین برنامه بریز هرروز پاشو بخون

بعدش گوشی هم باید بزاری کنار و اصلا شراغش نری کار واجب اینترنتی هم داشتی یا مثلا چیزیو میخاستی سرچ کنی از گوشی پدر مادر یا خاهر استفاده کن

I walk through the valley of the shadow of death and I fear no evil couse I'm blind to it all and my mind my gun they comfort me because I know I'll kill my enemies when they come...
اخه چطور پشته کنکور بمونم دوباره😭😭 روحیه شو ندارم دیگه...واقعا نمیکشم برای سال دوم بمونم پشت کنکو ...

تو منی یا من تو

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏
2706