2733
2734

من مجردم ولی رفتم

اول خودشناسی هر دو طرف (اینکه درون گرا هستن یا برونگرا)

و چنتا تست ،،اهداف زندگی میپرسن

و دراخر نظر میدن تا شما راحتتر تصمیم بگیرید

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی چیزا اگر باسواد باشه. خیلی. ویژگی های شخصیتی، سلامت شخصیت، سلامت روان، آمادگی برای ازدواج 

مشکلات بالقوه و.... تو ماه دوم سوم که مشکلات شروع میشه بری بهتره 

اول کاری چیزی دستتون نمیاد. چون اولش گل و بلبلید

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 
چند جلسه شد 

من با خواستگار نرفتم برای ی موضوع عشقی رفتم اینا برام توصیح داد

حدودا ۴ جلسه میشه احتمالا،،،حتما برو

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2738
خیلی چیزا اگر باسواد باشه. خیلی. ویژگی های شخصیتی، سلامت شخصیت، سلامت روان، آمادگی برای ازدواج  ...

ما داریم آشنا میشیم بنا هم تا الان بر صداقت بوده 

هر چیزی بوده گفتیم

راستش چون خواستگاری سنتیه نمیتونم چند ماه بگم بریم و بیایم بعد جواب منفی

۱ماه حضوری و مهمونی های خانوادگی رفت وآمد 

ومساوره بعدش هم تا بعد صفر دیگه حالت نامزدی

خیلی چیزا اگر باسواد باشه. خیلی. ویژگی های شخصیتی، سلامت شخصیت، سلامت روان، آمادگی برای ازدواج  ...

عزیزم قبل بله گفتن حتما باید رفت مشاور

ادم درونگرا و برونگرا کنار هم پیر میشن ،،انتخاب درست بهتره تا حل مشکل

ما داریم آشنا میشیم بنا هم تا الان بر صداقت بوده  هر چیزی بوده گفتیم راستش چون خواستگاری سنتی ...

دیگه خود دانی. آشنایی اصلی بعد سه چهار ماه هست. تو این مدت چیزی جز خوبی و خوشی و خوشگذورنی نیست.  بعدا پنج شش ماه جا نخوری... هر دوتاتون البته 

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 
خب چی گفتن

گفتن ما دوتا بیرونگرا هستیم و نباید باهم ازدواج کنیم اما ما ازدواج کردیم بهترین اتفاق زندگیم بود چون همو خیلی دوست داشتیم باهم خوشبختیم خیلی زیاد...

تست برای رابطه و زناشویی دادیم یه تست هم درباره خواسته هامون از زندگی خیلی باهم بود 

مادرم ضربان قلب من است.
2706