2752
2734

آره میسوزه تازه اگه کارت بانکیتوهم خط بندازی رواسکناسای تو حسابت خط میوفته

قلب،لانه ی گنجشک نیست که بهار ساخته شود ودر پاییز باد آن را باخودش ببرد...قلب،مهمان خانه نیست که آدم ها بیایند،دوسه ساعت یا دوسه روز توی آن بمانند و بعد بروند...
نه منم ی سیمکارت خدشه دار کردم....ولی بازم کار میکرد....انداختم تو لیوان ابم بازم روشن میشد....

ما باشما شدیم 80میلیون نفر؟

قلب،لانه ی گنجشک نیست که بهار ساخته شود ودر پاییز باد آن را باخودش ببرد...قلب،مهمان خانه نیست که آدم ها بیایند،دوسه ساعت یا دوسه روز توی آن بمانند و بعد بروند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای خدا چیکارش کنم خب؟؟؟

بنظرم  وقتی روشن کردی یکد میخاد...اشتباهی بهش بده....البته اینم نمیشه چون قبلا فعال شده

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
2731
ما باشما شدیم 80میلیون نفر؟

عزیزم الان ۸۴ میلیون شدیم...جهت اطلاع

بعدم....نمیخواستم بفهمن من سوختم....این حرف مال ده سال پیشه...ک سیمکارت عزیز بود

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
ببین ی کم حرارتش بده 

آتیشش بزنه بهتر نیس  

نه منم ی سیمکارت خدشه دار کردم....ولی بازم کار میکرد....انداختم تو لیوان ابم بازم روشن میشد....

اگر خط شما ایرانسل باشه که عرض کردم خدمتتون باید شماره خط و شماره ملی روبه شماره ای که دادم پیامک کنید تا من براتون بسوزونم اگه همراه اول باشه باید بشکونید 

2706