2733
2734
عنوان

من خیلی استرس دارم بچها

305 بازدید | 27 پست

سلام خانوما بیاید یکم بهم ارامش بدین

فردا نوبت دکتر دارم اولین باره میخوام برم

ازمایش بتام ۱۳۰ بود ازمایشگاهیه گف مصبته

به نظرتون فردا برم‌ چیکار میکنه دکتره خیلی نکرانم

آخ مبارکه برای منم دعا کننن

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مرسی  فداتشم ایشالا خدا به توام یه نینیه خوشگل بده ولی‌من خیلی استرس دارم

استرس نداره انگیزه داشته باش عزیزم بهترین دوران زندگیته

یه نینی تو دلته سعی کن خودسازی کنی الان قراره یه بچه رو پرورش بدی استرس و ترس معنی نداره توکل کن به خدا و از امام حسین بخواه کمکت کنه

از حضرت فاطمه

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
استرس نداره انگیزه داشته باش عزیزم بهترین دوران زندگیته یه نینی تو دلته سعی کن خودسازی کنی الان قرا ...

خداکنه صحیح و سالم باشه..بخدا انقد دعا خوندمو نذر کردم

فقط از خدا میخوام سالم باشه 

خداکنه صحیح و سالم باشه..بخدا انقد دعا خوندمو نذر کردم فقط از خدا میخوام سالم باشه 

انقد استرس نداشته باش.

همه چی خوبه.

معمولا بارواری اول آدم بیشتر استرس داره.

ولی بعد متوجه میشی که چقدر الکی بوده و لذت نبردی از بارداریت.

ان شالله همه بچه ها سالم بیان بعل ماماناشون.