2733
2734

سلام بچها منو عشقم چند ساله با همیم ولی شرایطشو نداره بیاد خاستگاری، ینی اگه بیاد بابام بخاطر شرایط خوب خاستگارای قبلی رد ش میکنه ۹۹٪ ، خسته شدم دیگه ناامید شدم که شرایط مالی درست شه، واقعا چرا هیشکی به فکر‌ جوونا نیست. هرچی در میاریم بازم تورم زیاد تر از پول ما میشه 

حالا بنظرتون چیکار کنم؟ خیلی بهش سرد شدم چون همش ذهنم درگیره که چی میشه اخرش. اونم کاری ازش بیشتر از این برنمیاد میخاد شغلشو عوض کنه .

بنظرم با یه چله میتونی به حاجت دلت برسی

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چله چی؟

چله زیارت عاشورا از فردت شروع کنید 

و چله سوره طهه و فتح هم عاله

چله سوره یس

و ختم سوره ال یاسین

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤

واقع بین باش ببین میتونه واست ی زندگی درحدمعقول تهیه کنه؟همین ساده ومعقول که میگم حداقل صدمیلیون رهن خونه میخاد،وسیله ،عروسی جشن طلا،حالا ازخیلی تشریفات بگذری واقعا میتونی بخاطرش از اینابگذری؟

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
2740
بنظرم با یه چله میتونی به حاجت دلت برسی

با‌چله‌تورم‌کشور‌درست‌میشه؟

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
با‌چله‌تورم‌کشور‌درست‌میشه؟

به امید خدا ...چرا نشه

2706