2733
2734
عنوان

درد زایمان چجوریه؟

220 بازدید | 24 پست

من هفته ی ۳۸ هستم از هفته ۲۹ درد داشتم که دکتر بهم ایزوکسوپرین داد که زودتر زایمان نکنم و از هفته ی ۳۶ قطع کردم دارو رو و دیگه درد نداشتم حتی معاینه هم کرد هفته ی ۳۷ و درد نداشتم الان هفته ی ۳۸ هستم دیروز معاینه شدم و تحریک کرد دهانه رحممو از دیشب شکمم درد عجیبی داره و صبح پاشدم دیدم ترشحات خونی دارم ظهرم رفتم معاینم کردن گفتن همچنان از دیروز ۲ سانتی تو رو خدا بگین چیکار کنم زودتر زایمان کنم این دردای لگن و شکمم خستم کرده ول کنم نیستن

پیاده روی دوش رابطه 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پیاده روی دوش رابطه 

دقیقا من ماه آخر پیاده روی زیاد رفتم ورزش با توپ پیلاتسم کردم.از ۳۸ هفته هر روز گل گاو زبون خوردم و رابطه داشتم.و ی روز قبل زایمان آب هویج خوردم دیگه از شب دردام شروع شد ظهر رابطه داشتم و حموم رفتم دیگه خیلی شدید شد و ۳ ساعت بعد زایمان کردم.۳۹ هفته بودم

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
2738
دقیقا من ماه آخر پیاده روی زیاد رفتم ورزش با توپ پیلاتسم کردم.از ۳۸ هفته هر روز گل گاو زبون خوردم و ...

دردای زایمانی خیلی شدیدن؟نمیرم یه وقت میترسم نتونم تحمل کنم😭

هیشکی فکر نمیکنم به اندازه من ترس داشت.ولی خداروشکر پشت سرش گذاشتم.به خدا توکل کن.درداش و خدا به اندازه توانت میده.من توی عمرم حتی آمپولم نزده بودم ولی زایمان طبیعی کردم

بابا    یعنی قشنگترین کلمه دنیا که هیچ مترافی نمیتونی براش پیدا کنی...

میتونی تحمل کنی عزیزم دقیقا همین دردایی که الان داری ولی شدید تر

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
هیشکی فکر نمیکنم به اندازه من ترس داشت.ولی خداروشکر پشت سرش گذاشتم.به خدا توکل کن.درداش و خدا به اند ...

منم الان شرایطم مث شماست. نگرانم. باید چیکار کنم؟ تازه فهمیدم باردارم. پیامت عین آب رو آتیش استرسمو برد ولی میدونم بر میگرده.

منم الان شرایطم مث شماست. نگرانم. باید چیکار کنم؟ تازه فهمیدم باردارم. پیامت عین آب رو آتیش استرسمو ...

الان که ابتدای بارداریته اصلا و ابدا به زایمان فکرنکن.هرکی هم حرفشو زد بلند شو برو.الان زمان فکرکردن به اون نیست.سعی کن برات شیرین باشه دوران بارداریت.ناز کن بخند خوشگل کن.عکس بگیرو کلی کارای دیکه.کلاس آمادگی برو.ورزش کن.بزار رو روال برسی به زایمان.نفس گیری خیلی خیلی مهم و تاثیرگزاره.

بابا    یعنی قشنگترین کلمه دنیا که هیچ مترافی نمیتونی براش پیدا کنی...