2733
2734

دلم پیتزا میخواد..سیب زمینی و پنیر...هات داگ خیلی خیلی هوس کردم...از روزی که زایمان کردم تاالان ۳ هفته میگذره...کلا تو رژیمم و رعایت میکنم یه چیز نفاخم نخوردم...میگن سوسیس و کالباس نفخ داره...پیتزای گوشتی هم من نمیخورم😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیتزا‌ استیکر بخور ، خیلی خوشمزس، 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2731

خب سوسیس کالباس واقعا ضرر داره

ولی پیتزای گوشتو مرغ یا سبزیجات میتونی بخوری

سیبزمینی پنیرم‌خودت میتونی درست کنی

بعد از غذاتم عرق نعنا یا عرق زنیان بخور 

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
2738

وااای اینجور که تو گفتی منم هوس کردم😳😳😳

شوهرم نیست بره بگیره

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

من دلم بستني سنتي ميخواد ساندويچ كالباس و بندري ميخواد دلم فالوده ميخواد اما هم دكترم باهام دعوا كرد كه داري ميتركي چقدر ميخوري اخه هم از كرونا ميترسم برم سمت اينا از زندگي بدم اومده دلم ميخواد يه عالمه شيريني ناپلوني بخورم و كسي تو روم نزنه ولي نميتونم دكترم مثل شمره همش كوفتم ميكنه همه چيو😭😭😭😭

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2706