2737
2739
عنوان

بارداری در هفته شش

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 30 پست
خب استراحت کن پس اصلا از جات بلندنشو تاکارواجب نداشتی بهشم فکرنکن ایشالاکه به سلامت 9ماه رو ردمیکنی ...

الهی امین🙏🙏🙏همش دراز کشیدم‌و کاری نمیکنم فقط درد کلافه م کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم🙏🙏🙏

من هم از اول بارداری تا روز زایمان لک میدیدم خیلی شیاف و امپول میزدم استرس بدتره اصلا استرس نداشته باش بهش فکر نکن برات صلوات فرستادم ان شالله تاپیک خاطره زایمانت رو زدی منم تگ کن

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
چرا ایتقد دوز داروت بالاست ؟؟دکتر داده این همه؟؟بازم با دکترت مشوزت کن 

اول فقط دوتا شیاف بود بعد کم کم بقیه ش اضافه شده ولی خودمم فکر میکنم زیاده چون کلا بدنم گرمه و حرارتم بالاس

2731
من هم از اول بارداری تا روز زایمان لک میدیدم خیلی شیاف و امپول میزدم استرس بدتره اصلا استرس نداشته ب ...

عزیزم انشالله خدا بچه ت رو حفظ کنه...چشم حتما

شما درد هم داشتی؟

2740
عزیزم انشالله خدا بچه ت رو حفظ کنه...چشم حتما شما درد هم داشتی؟

بله درد های ریز پریودی روز سونوی ان تی ک قشنگ‌خونریزی کردم سابقه سقطم داشتم خیلی گریه کردم رفتم سونو گفت جفتت پایینه اینقدر امپول زدم نمیتونستم بشینم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
2706