2703
2553
عنوان

بارداری در هفته شش

286 بازدید | 30 پست

سلام دوستان من امروز پنج هفته چهار روز هستم دو روز لکه بینی و درد دارم هی کم میشه یهو هم شدید میشه...عدد بتام ۱۴۳۴ بوده و دکتر گفت خوبه عددش...کسی بوده با این دردا بارداریش ادامه پیدا کرده باشه؟

خیلی نگرانم که سقط کنم بعد از دوازده سال با ivf باردار شدم

استراحت کن عزیزم انشالله ک چیزی نمیشه 😍مبارک 😍 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

ان شالله ک چیزی نیست فقط استراحت کن و فقط برای کار ضروری بلند شو استرس هم اصلا نداشته باش عزیزم 

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
روزی سه تا شیاف و دوتا امپول پروژسترون میزنم

توکل به خدا شب اول محرمه ازامام حسین بخواه 

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
روزی سه تا شیاف و دوتا امپول پروژسترون میزنم

چرا ایتقد دوز داروت بالاست ؟؟دکتر داده این همه؟؟بازم با دکترت مشوزت کن 

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
من روزی سه تا شیاف و دوتا امپول پروژسترون میزنم...شما درد هم داشتی؟

امپولشو نزن من امپول زدم به لک افتادم. شیاف از این کپسولیا بخر و بخور اونا کارساز تره

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
با دکتر تماس گرفتم گفت کاریش نمیشه کرد😔

خب استراحت کن پس اصلا از جات بلندنشو تاکارواجب نداشتی بهشم فکرنکن ایشالاکه به سلامت 9ماه رو ردمیکنی و نی نیتوبغل میکنی منم برات دعا میکنم 

2706