2737
2739
عنوان

زمان آزاد سازی مجدد سهام عدالت

91 بازدید | 13 پست

روش غیر مستقیمو انتخاب کردم.الان میخوام بفروشم.تغییر نمیده توی سامانه سهام عدالت.کسی خبر داره چه وقت سایت درست میشه و میتونیم سهام عدالتو آزاد کنیم

من نفروختم ولی تو این سایتهای خبری مردم همش اعتراض کردن که پولشون واریز نشده

بعضیهاهم ک شده در عرض دو سه ماه خورد خورد یبار دوهزار تومن یبار صد تومن یبار یه تومن براشون واریز کردن

دق دادن ملــتو

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

استانا دارن وارد بورس میشن باید منتظر باشی سهام عدالت استانتون وارد بشه و منتظر باشی فعلا چون غیر مس ...

چرا یهو کم شد ارزش سهام عدالت

بنظرتون دوباره برمیگرده؟؟؟

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍
2731
استانا دارن وارد بورس میشن باید منتظر باشی سهام عدالت استانتون وارد بشه و منتظر باشی فعلا چون غیر مس ...

خوب از کجا بدونم استان ما کی نوبتش میرسه.توی سایتی جایی آمارش نیست

من نفروختم ولی تو این سایتهای خبری مردم همش اعتراض کردن که پولشون واریز نشده بعضیهاهم ک شده در عرض ...

آره.دقیقآ پولشو همینطوری واریز کردن برای خانواده خودم

من نفروختم ولی تو این سایتهای خبری مردم همش اعتراض کردن که پولشون واریز نشده بعضیهاهم ک شده در عرض ...

امضات عالیه👏👏👏👏ای کاش میتونستم ذخیرش کنم

2738
خوب از کجا بدونم استان ما کی نوبتش میرسه.توی سایتی جایی آمارش نیست

تو اخبار باید گوش کنی یه روز نوبتتون میشه.اولیش خراسان بوداز دفتر سهام عدالت شهرتونم پیگیر باش

در کوی نیکنامان ما را گذر ندادند صلوات🌹
متوجه نشدم چی گفتین

سهام یعنی صبوری کردن و دید بلند مدت داشتن مثلا شما ماشین میخرین هر روز میرین بنگاه قیمت بپرسین؟معلومه نه...سهامم همینه بالا پایین داره.

اگه نیاز نداری بندازش یه گوشه.

در کوی نیکنامان ما را گذر ندادند صلوات🌹
امضات عالیه👏👏👏👏ای کاش میتونستم ذخیرش کنم

قابلتو نداره

کپی کن گلم

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.