2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ازمایش دقیقه شاید بتات خیلی هنوز بالا نرفته

٠ بود مگه ميشه بيبي چك نشون بده بتا نه؟ علائم هم دارم تاخير هم دارم بيبي چك هم مثبت

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
اه مال منم صب مثبت شد علائم هم دارم سن روز تاخيرم بتام منفي

عزیزم دوست منم آزمایش بتاش منفی شد بعد یه هفته دوباره رفت داد اومد بالا بتاش.دکتر گفت لقاح دیرصورت گرفته...تا پریود نشدی کاری نکن استراحت داشته باش..چیزی هم نخور ک پریود بشی

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
دوستم همینجوری بود چن روز بعد باز رفت از داد بتا بالا بود 

يني منفي شد جواب بتاش يكبار؟؟؟؟ صفر شد؟؟؟؟ بعد همون ماه باردار بوده؟

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
اصلا به بیبی چک اعتماد نکنید ، کلی ذوق همسرم و خراب کردم 

به نظر منم همه بی بی چک ها خرابن....مشکل از ما نیست بی بی چک ها خرابند.

گلم خیلی ها هم پریود میشند ولی بازم باردارند...کاش بازم یه بی بی چک تست میکردی

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97