2737
2734

من ی حاجت خییییییلی مهم دارم محتاج دعای همتون🙏لطفا هرکی میتونه ی صلوات واس حاجت رواییم بفرسته هرکی دعا کرد لایک کنه تا منم واسش آیت الکرسی بخونم

بینهایت از همتون سپاسگزارم🙏

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین.🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم التماس دعا برای سلامتی تمام بیماران و پدر من 

چشمتون بی بلا عزیزم

خدا انشالله تمام بیمارا رو شفا بده و پدر شماهم هرچ زودتر سلامتیشونو بدست بیارن🙏 واس سلامتیشون حمد و آیت الکرسی میخونم

2731

الهی هر چه حاجت روا بشین و دلتون شاد بشه

برای شفای دخترم دعا کنین

بد جوری دلم هوای حرم امام رضا رو کرده

یک زمانی در هفته چندین بار می رفتیم حرم

الان با این اوضاع دخترم و کرونا نزدیک به چندین ماهه نرفتم

واسه شفای کوچولوم هر تعدادی که دوست داشتین صلوات بفرستین http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=878483
2738

عزیزم اکثر اونایی ک پربازدید میشن یه عده رو تگ میکنن.

تو هم هرکی رو میتونی تگ کن

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
الهی هر چه حاجت روا بشین و دلتون شاد بشه برای شفای دخترم دعا کنین بد جوری دلم هوای حرم امام رضا رو ...

ممنونم دوست خوبم انشالله شما هم ب حاجت دلتون برسین و دلتون پر از شااااادی بشه و سلامتی دختر گلتو ببینی🙏واسش دعا میکنم اگ قابل باشم

عزیزم اکثر اونایی ک پربازدید میشن یه عده رو تگ میکنن. تو هم هرکی رو میتونی تگ کن

من هم اینک بلد نیستم تگ کنم هم تقریبا کسی رو نمیشناسم

لطفا هرکی میتونه این لطف در حقم بکنه ممنون میشم🙏

عزیزم من برات تو گروهم ختم صلوات میزارم خودمم میفرستم شماهم پدرمو دعا کن حالش بده😢

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
عزیزم من برات تو گروهم ختم صلوات میزارم خودمم میفرستم شماهم پدرمو دعا کن حالش بده😢

ی دنیا ممنوووووونم ازت 🙏خدا انشالله ب پدرتون سلامتی بده منم اگ قابل باشم واسشون دعا میکنم و حمد  و آیت الکرسی میخونم

2706