2737
2739
عنوان

تب 38 درجه شوهرم میتونه کرونا باشه

336 بازدید | 17 پست

شوهر هیچ علائمی از کرونا نداره خستگی بدن درد سرفه و..... 

فقط تبش رو میگیرم رو 37.9 یا 38  درجه است 

چیکار کنم

میتونه کرونا باشه

میشه برای مشکل داداشم (امن یجیب)بخونید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله میتونه  خودشو قرنطینه کنه و منتظر باشه ببینه علائم دیگه میاد سراغش یا نه  تبشم مدام ...

زدیم ماسک 

فقط از پسرم میترسم 

16 ماهشه

میشه برای مشکل داداشم (امن یجیب)بخونید🙏
خدا کنه  استرس گرفتم

مگه ۳۸/۴ تب محسوب نمیشه؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2740

شاید شایدم نه،هیچ کار ماسک بزنه تو خونه سرکار و بیرون نره فعلا ظرف غذاش رو جدا با وایتکس بشور دستشویی و سرویس بهداشتی که مشترک هست ضدعفونی کن،بیشتر سعی کنه تو یه اتاق باشه خلاصه قرنطینه خانگی رو رعایت کنید،فعلا استامینوفن برای تبش بخوره اگر علائم مثل خستگی و بدن درد و مخصوصا علائم تنفسی مثل سرفه و تنگی نفس پیدا کرد  بره دکتر، البته الانم میتونید یه درمانگاهی جایی برید سطح اکسیژن خونش رو اندازه میگیرن ازمایش خونم بده ولی اگر منفی بود باز رعایت کنید بهتره چون تست اختصاصی نمیگیرن ممکنه خطا داشته باشه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
زدیم ماسک  فقط از پسرم میترسم  16 ماهشه

نه نترس بچه ها معمولا یا نمیگیرن یا خفیف میگیرن 

الانم احتیاط کنید شایدم چیز خاصی نباشه ولی خب احتیاط شرط عقل دیگه

ازش بپرس شاید یه گلودرد خفیف داشته باشه 

اگر هم خدای نکرده علائم دیگه ای داشت یا تبش قطع نشد برید بهداشت تست حلق بده 

چون آزمایش خون و اسکن ریه خطا توش خیلی زیاد و اصلا نشون نمیده و بنظر من یه هزینه اضافه است

2706