2752
2739

برو دکتر خوب

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برامن چندتا ازاون دون اب توش داره بود پماد ختنه زدم خوب شد خخخخخخخ 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2731
یعنی چی؟؟ واسه شما هم زیرش سفت و دردناک شده؟؟ پماد ختنه چیه؟؟

بغل باس نم ی دونه های عین تاول شیش تا بود وای ی بار تیغ خورد یکیش دراومد دیگ جونم دراومد پسرداییم ختنه کرده بود دکتر بهش دوتا پماد ختنه داد منم زدم همه دراومد 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
آهان مرسی از توضیحاتت  لطف کردی جواب دادی

فداتشم

منم راهنمایی کنیدتوروخدا

من باردارم الان۳۶هفته ام ۲.۳ماهی هست ک لای باس نم اون وسط دقیقابالای مقعدم ی جوشی زده بزرگ ودردناک اوایل‌نمیتونستم بشینم بعدالان یکماهه ک یهوخودش ترکیدی چرک سبزرنگی زدبیرون‌ک بوی بدیم میدادچندباراینجوری شدی حالام هروقت میشینم پامیشم خونابه میریزه ازش این ازچیه چیکاربایدبکنم خسته شدم.اینم بگم ک دیگه دردقبلونداره 

خیلی ب دعاهاتون احتیاج دارم یه صلوات برام میفرستین ممنونم🌹
2740