2737
2734
عنوان

کادو چی بگیرم

116 بازدید | 16 پست

سلام به همه یه سوال داشتم هرچی که بنظرتون اومد رو بهم بگین تا ایده بگیرم 

شهریور تولد اقای شوهره میخوام کادو بگیرم تولد سی سالگیه تا یکونیم میتونم کادو بگیرم به نظرتون چی خوبه برای اقایون بجز لباس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
اهل اگه انگشتر نقره یا دستبند هست اینم خوبه اگه کارمنده و کیف استفاده میکنه یه کیف چرم هم قشنگه کت ...

انقد سختگیره تولباس تا خودش نپوشه نمیشه لباس خرید براش کارمند نیس بازاریه اسپرت پوشه ولی خیلی گیرهتو لباس خریدن😫😫😫

کفش تابستونی یا پوتین بخر یا کت تک اسپرت بخر یا اسلش بخر راحت بپوشه یا ریش تراش اگه لازم داره مثلا میتونی یه عکس خوب ازش داری اونو رو تخته بزنی بدی بهش خوشحال بشه بعدم بزنی دیوار بدونه دوسش داری

کفش تابستونی یا پوتین بخر یا کت تک اسپرت بخر یا اسلش بخر راحت بپوشه یا ریش تراش اگه لازم داره مثلا م ...

عکس خیلی خوبه حتما این کاررو میکنم ممنون 😊 کیک تولدشم چون استقلالیه تم استقلال میگیرم 

عکس خیلی خوبه حتما این کاررو میکنم ممنون 😊 کیک تولدشم چون استقلالیه تم استقلال میگیرم 

چرا برعکس تایپ کردی یا واسه من برعکس اومده خلاصه فهمیدم چی نوشتی خواهش میکنم عکس ایده خوبیه خوشحال میشن