2733
2734
عنوان

وای خداهمسرم ازم میخوادک....

10720 بازدید | 266 پست

دارم دیگه اززندگیم خسته میشم دیگه امیدی ندارم ب زندگیم مااجاره میشینیم این ماه پایان قراردادمونه همسرم تصمیمشوگرفته میخوادمنوبزورببرتدخذنه مادرشوهرم باهم تواتاقشون زندگی کنم منم قبول نکردم یک هفته ای میشه همش دعواداریم میگه یامیای یاطلاقتومیدم مادرشوهرم تنهازندگی میکنه اماشوهرم خیلی وابسته اس بیشتراختیارات مادست اونه براهمین همسرم میگه بایدبرم پیشش چن روزپیش بحثمون شدعقدنامه روازبابام گرفت ومنوبردتوافقی طلاق بگیریم فک میکردم شوخی میکنه امایهوگف پیاده شوبیاداخل اون اقایی ک ثبت میزنه نزاش گفت توروخدااین کارونکنین برین فکراتونوبکنین اخه یه دختردوساله دارم اماهمسرم حرفش یکیه میگه فقط مامانم میرم بامامانم زندگی کنم فقط ب خاطراون میخوادقیدموبزنه بایه بچه من دلم برادخترم میسوزه اما نمیتونم تویه اتاق کوچیک زندگی کنم واقعابرام سخته حتی نمیتدنم تصورکنم همسرم درامدشم خوبه امامیگه فقط مامانم چیکارکنم همش گریه.... 

خداجونم بی نهایت عاشقتم🌈💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اصلا قبول نكن

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

بش بگو توافقی جدا نمیشم مهریه امو تا قرون اخر میگرم داداش

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
2706