2733
2734
عنوان

عمل بینی (بابلسر)

174 بازدید | 29 پست

سلام.دوستان من شنبه نوبت عمل داشتم الان بهم میگن کلینیک های بابلسر ب احتمال زیاد بسته میشه .یه رابط داریم ک ب اون پول می‌دیم هم مامانم عمل کرده هم داداشم .الآنم من برای اون آقا پول ریختم بهم گفت جمعه خبر قطعیشو میدم .چیکار کنم ؟خانومایی ک بابلسر هستن واقعا کلینیک های اونجا تعطیل شده؟؟استرس دارم میخام زودتر عمل کنم ‌.از شنبه هم مرخصی گرفتم هرچی دیرتر عمل کنم ب ضررم میشه 

خودت کجایی مگ

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تهران وضعیتا چجوریه

والا امروز ب همکارم میگفتم چند روزه حس میکنم کرونا تموم شده گفت تموم نشده عادی شده برای مردم . والا اینجا ک جایی تعطیل نیست .البته همه هم ماسک میزنن تومکان های عمومی 

و چون اینکه مازندران تو وضعیت قرمز هست به خاطر اون بسته و یه دلیلم که تو گوگل دیدم نوشته بود مراکز جراحی به این دلیل بسته شد که کسی که عمل بینی کرده نمیتونه از ماسک استفاده کنه به خاطر همین کرونا بیشتر میشه بیشتر به خاطر ماسک فکر کنم تعطیل کردن عملو

2738
والا امروز ب همکارم میگفتم چند روزه حس میکنم کرونا تموم شده گفت تموم نشده عادی شده برای مردم . والا ...

اخهومنم تهران‌عمل دارم‌۷م نکنه بسته بشه 

شما چرا تهران عمل نکردید

گرنگهدار من آنست ک من میدانم شیشه را در بغل سنگ‌نگه میدارد.
و چون اینکه مازندران تو وضعیت قرمز هست به خاطر اون بسته و یه دلیلم که تو گوگل دیدم نوشته بود مراکز ج ...

آخه اونی ک عمل می‌کنه میشنیه تو خونه جایی نمیره .قبل کرونا هم هرکی بیتی عمل میکرد ماسک میزد 

تهرانم

منم شنیدم دکترای بابلسر خیلی خوبه ی دختره عمل کرده بود فوق العاده شده بود اسم دکترش یادم نیی😭

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
الان چیکار کنیم یعنی ؟دکتره میگه تهران عمل میذارم ولی ۲تومن گرونتر میشه

به نظرم صبر کن منم از آخر بهار منتظرم بعد دیدم همه جا تعطیل کردن چاره ای جز صبر کردن ندارم.... و اینم بگم انگار قیمت عملم خیلی بالا میره 

آخه اونی ک عمل می‌کنه میشنیه تو خونه جایی نمیره .قبل کرونا هم هرکی بیتی عمل میکرد ماسک میزد 

خب باید بره مطب برای چسب و تامپون و اینا دیگه نباید ماسک بزاره تا سه چهار ماه بعد عمل نباید از ماسک یا عینک یا هر چی رو بینی استفاده کرد دیگه

2706