2737
2739
اینجا خیلی خطرناکه  همین چن روز پیش یه دیوونه عکسارو میزاشت  اینجا عکس نمیزارم من😅 امی ...

ارع اوکی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بیمار بودم و به پزشک مراجعه کردم..یه پزشک بسیار معروف که وقت دهیش ماه ها طول می‌کشه.. منشی یه خانوم بسیار بسیار زیبا و خوش قد و بالا بود..از این آدمها که همینطور دوست داری نگاهشون کنی.. بعد از ساعت‌ها انتظار وقتی نوبتم شد و دکتر رو دیدم ناخودآگاه مقایسه ای در ذهنم انجام شد..چقدر قیافه و هیکل پزشک با منشیش متفاوت بود.. 

نازنین زیبا بودن خیلی خوبه ..خیلی . اما همه چیز نیست ..ضامن خوشبختی و موفقیت هیچکس هم نیست..کما اینکه آدمهای زیبا معمولاً موفقیتهای کمتری رو تجربه میکنن.

مطمعنم شما هم زشت نیستی .. نقاط قوت خودت رو تقویت کن.. به تناسب اندامت توجه کن..و یه پیشنهاد برات دارم .. کلاسهای فن بیان برو ..تقویت صدا و لحن زیبایی عجیب غریبی رو برات متصور میشه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از نظر خودم خوشگلم مامانم میگه خداروشکر سالمی 😑😂😂😂

ببین یه چیز بگم این حوریایی تو کوچه خیابون میبینی مادرزاد اینجوری نبودن حتما اینا رو دیدی اعتماد به نفست ریزش کرده قربونت برم اعتماد به نفس داشته باش این چه حرفیه❤❤❤

در تاریخ۹۹/۹/۹ به آرزوهام رسیدم😍❤