2733
2739
عنوان

درمورد اثاث کشی راهنمایی میخوام

265 بازدید | 45 پست

من اولین بارمه تنهایی میخوام اثاث کشی کنم.خواهر ندارم.مادرمم نمیتونه بیاد مشکل داره.کلا کسی نمیتونه بیاد کمکم.

میشه راهنماییم کنین چیکارکنم؟مخصوصا وسایل داخل فریزر رو

هرکه خود داند و خدای دلش ، که چه دردیست در کجای دلش...

نمیدونم اول از همه فرشارو بندازم بعد وسایل رو بیاریم تو یا نه اول وسایل بیاو بعد تمیزکنم فرش بندازم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونارو دقیقا آخر سر که میخوان یخچالو ببرن سریع کشوهارو خالی کن تو مشمبا بذار پشت ماشین و رفتی خونه ج ...

مرسی خانومی💐

2728

از اشپزخونه شروع کن ظرفها را کاغذ پیچ کن توی کارتن بچین روی کارتنها هم بنویس که محتویات چیه اتاقها هم که جمع می کنی حتما روی جعبه ها بنویس چیه و متعلق به کجاست یخچال را بذار روز اخر اون هم محتویاتشو خالی کن توی تشت چیزی بذار یخچالو که بردی بزن به برق اونها را بچین

لطفا زیر ۳۵سال ریپلای نکنه ...متشکرم
اونارو دقیقا آخر سر که میخوان یخچالو ببرن سریع کشوهارو خالی کن تو مشمبا بذار پشت ماشین و رفتی خونه ج ...

اول فرشارو بندازم بعد وسایل رو بیاریم؟

2740
از اشپزخونه شروع کن ظرفها را کاغذ پیچ کن توی کارتن بچین روی کارتنها هم بنویس که محتویات چیه اتاقها ه ...

مممونم عزیزم😘

اول کل وسایل اشپزخونه رو بذار تو اشپزخونه بعد فرشا رو بنداز کم کم وسیله هاتو بچین هر چیزی رو جای خود ...

مرسی خانومی

از اشپزخونه شروع کن ظرفها را کاغذ پیچ کن توی کارتن بچین روی کارتنها هم بنویس که محتویات چیه اتاقها ه ...

پیشنهاد میکنم  ننویس  روی  کارتن 

روی  کارتن شماره  ب ز ن هر ۴  طرف  رو با ماژیک 

روی یه  کاغذ یا دفترچه  به ترتیب  بنویس  ؛

شماره ۱    ..  لباس  توی  کشوی  خودم

شمار۲          دکوری (گلدون.شمع و ..

به این ترتیب 

خیلی  کا ر ت راحت  میشه 

اگه خونه مامانت نزدیکه بزار تو فریزرش، آخه شب قبل از اسباب کشی باید یخچالو خاموش  کنی، وسایلت خ ...

متاسفانه خونه بابام شهرستانه خونه مادرشوهرمم دوره ازمون

تااااا میتونی کارتون محکم پیدا کن کارتونای تخم مرغ و پودر ماشینی محکمن  هرچقد کارتونات بیشتر باشه اثاث کشیت مرتب تره انجام میشه یه چسب پهنم بگیر اول همه کابینتاتو خالی کن بپیچ ظرفارو لای روزنامه ها بزار تو کارتون دور تا دورشو چسب بزن روشم بنویس چیه ک هم مراقب باشن هم خودت بعدا بفهمی این کارتون چیه 

بعدم فرشاتو بعد اثاث کشی یه تی بکش بنداز همون دیقه بندازی کارگرا یا شوهرت با کفش میرن روش خاکی و کثیف میشه 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706