2733
2734

مال من و خواهرمم تاخیر داشت

من هنوز نزاییدم ولی بچه خواهرم وزنش ۲۶۰۰ بود با قد ۴۵

نگران نباش شیرخشک بخوره درست میشه

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من و خواهرمم تاخیر داشت من هنوز نزاییدم ولی بچه خواهرم وزنش ۲۶۰۰ بود با قد ۴۵ نگران نباش شیرخش ...

اخه به دکترم گفتم استراحت بهم داده و گفته تغذیه ات باید خوب باشه اما من هم تغذیه ام خوب بوده هم استراحت داشتم اما نمیدونم براچی اینجور شده

2728
سلام، سوادش رو ندارم، ولی شما در دوران بارداری غذاهایی محرک رشد بخور، ویتامین دی و کلسیم هم بخور، تو ...

میخورم کلسیم و مولتی ویتامین و امگا۳ همه چی میخورم اما نمیدونم چرا اینجور شده

2738
الهی خداازشون نگذره که دل یه مادر و خون میکنن الان چندماهته؟

الان پسرم 3 سالشه،،، ولی خدایی تا سقط رفتم ک یه دکتر دیگ گفت برو پیش این دکتر سونوگرافی رفتم و خدا رو شکر گفت سقط لازم نیست اشتباه بوده الانم خدا رو شکر میکنم

الهی خداازشون نگذره که دل یه مادر و خون میکنن الان چندماهته؟

باید جایی بری ک دستگاهاشون خوب باشه متل این میمونه ک فیلمو تو تلویزیون 14 اینچ ببینی یا تو تلویزیون 50 اینچ... بیشتر دکترای ایران دستگاهاشون قدیمیه ولی داریوش دلیر درسته گرونه ولی دستگاه های بروز داره

2706