2733
2734
عنوان

گریهههههههههههههههههههه دلم گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1851 بازدید | 51 پست
آفتاب اگر خدا نبود که هیچی باید میرفتم میمردم ولی واقعا حق با توئه خیلی موقع ها یادم میره
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
سمیه جون امیدوارم هر چی صلاحته برات پیش بیاد و خدا بهت صبر و تحمل در برابر مشکلات زندگی رو بده این روزها هممون احتیاج داریم که صبورتر باشیم
در پیش بیدردان چرا فریاد بیحاصل کنم ***گرشکوه ای دارم زدل بایار صاحب دل کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سمیه جون منم خیلی به فکرت بودم انشالله مشکلاتت به زودی حل بشه فقط به خدا توکل کن و قوی باش
خداوندا تو را به خلوت خودت قسم مرا از این خلوت تنهایی رهایی ده و با ورود فرشته ای شادم کن

2728
والا شیواا جون تصمیمم صد در صد بود وگرنه قهر نمیکردم ولی راستش رایم رو زدن به خاطر بچه برای همین دو به شک شدم و اینکه برای طلاق استخاره گرفتم بد اومد و برای اینکه شوهرم خوب میشه خوب اومد ولی تو استخاره خوب گفته بود راه سختی هست ولی نتیجه خوبی داره

برای همین دست نگه داشتم حالا از شوهرم یه سری شرط و شروط خواستم اگر قبول کرد بر میگردم اگر نکنه فعلا اذیتش میکنم اونم چون من ازش آتو دارم نمیتونه بره ازم شکایت تمکین و این حرفا کنه
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
ان شاالله ملودی جونم ممنون که دعام کردی