2737
2734
عنوان

من چرا درد ندارم؟؟؟

524 بازدید | 34 پست

سلام دوستان من الان۴۰ هفته و ۲ روزمه ولی هیچ دردو علایم زایمان ندارم دکترم گفته برم NST بدم

مامانای عزیز کسی تجربشو داشته؟؟؟

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار...

پیاده روی کن خب

یا نمیدونم چی دم میکنن که درد پیدا میشه

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتما برودکتر برابچه ت مشکل پیش نیادخواهرمنم تا ۴۱هفته دردنداشت آخرامپول فشارزدن ولی بچه ش جیش کردسزشد

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
ببین بچه تکون میخوره؟ بهتره با دکتر مشورت کنی مشکلی پیش نیاد من از سی و یک هفتگی دردم شروع شده بود س ...

آره تکون میخوره دکترمم میدونه گفت شاید تا ۴۱ طول بکشه

خودم استرس دارم بچه چیزیش نشه😢

2738

عزیزم من سه تا زایمان داشتم واسه هیچکدومم درد نداشتم دهانهرحمم فقط نرم بودش. ماما خصوصی گرفتم واسه هر سه زیر نظرش رفتم بستری شدم سه ساعته با امپول فشار زایمان کردم. توی 41هفته. خدا رحم کرد

واسه دومی تو شیغت مامام رفتم بستری شدم خودم!!دنیا اومد بند ناف دو دوردورگردنش بود ماما گفت اگه امشب نمی امدی فردا تو شکمت خفه میشد.

واسه سومی هرکاری بگی کردم از پیادهروی تا... ولی هیچ دردی نداشتم حتیرحمم نرم هم نشده بود سرشم بالا بود تو لگن نبود با اصرار زیاد مامام بستریم کرد و زایمان کردم دنیا اومد مدفوع کرده بود مکونیئمی رقیق بود. ماما گفت اگه میموند تادو روز دیگه مرده بود.

نترس ومنتظر درد نباش گلم. یا برو متخصص نامه ختم بارداری بده بستری شی.

یا حتما حتما حتما ماما خصوصیبگیر . خودش از اول کنارته زایمانشم خودت میگیره!!

وقتی بستری میشی اگه خصوصی نداشته باشی اصلا رسیدگی نمیکنن نهایتشم سزارین!!

ایشالله زایمان راحتی داشت باشی و کنجدتم صحیح سالم بیاد بغلت        

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
وای منم ۳۹هفتم.امروز باید برم دکتر.منم درد ندارم اگ درد نداشته باشیم سز میشیم؟؟؟

نه نمیدونم فک کنم آمپول میزنن 

نه نمیدونم فک کنم آمپول میزنن 

این امپول رو ب همه میزنن ولی میزانش،و کنترلش فرق داره!!

مثلا شما و من بریم بستری شیم واس شما دوز کم تو سرم تزریق میکنن و میزارن اروم اروم خودش بره ولی من که مانا خصوصی کنارمه کنارم ایستادست کم و زیادش میکنه مرتب مسکن بهم میزنه 

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

پیاده روی دو سه ساعته کن درده میاد سراغت.اگه اینکارو انجام ندادی و ابریزش نداری همین الان برو نزدیکی کن و اب منی بریزه حتما تورحمت که دهانه رو تحریک میکنه و دردا میاد بعدم یه دوش اب گرم بگیر و یه بطری گلاب و زعفرون باخودت ببر.همین.

2706