2733
2734
عنوان

فال

367 بازدید | 83 پست

دوستان کسیو سراغ دارین فال انجام بده دقیق و کامل توضیح بده؟ واقعی باشه خودتون پیشش انجام داده باشین

تاریخ ۹۹.۹.۹ بهترین روز زندگی منه... اتفاقی که منتظرشم میوفته و به آرزوم‌میرسم... خدایا شکرت 🙏🏻❤
کار درستی نیست.من دختر خالم انجام میده بخوام از خداشم هست مجانیم میگیره برام اما هیچ وقت اجازه چنین ...

از چه لحاظ  عزیزم؟

تاریخ ۹۹.۹.۹ بهترین روز زندگی منه... اتفاقی که منتظرشم میوفته و به آرزوم‌میرسم... خدایا شکرت 🙏🏻❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از لحاظ شرعی درست نیست.حتی پولشم درست نیست.اینایی که این کارارو انجام میدن با جن های کافر در ارتباطن ...

واقعا

من هر روز اگر پیش مهتاب فالمو نگیرم استرس میگیرم . یعنی همه چی زندگی منو مو به مو درست میگه. عین خواهرم همه راهنماییهارو میکنه. دقیقا عین خواهر دلسوز آدمه. من خودم پزشکم و متوجه میشم کی درست میگه و کی چرت و پرت جواب میده. واقعا مهتاب بینظیره. انرژیشو بگو که واقعا شبیه بمب میمونه و آدم حالش باهاش خوب میشه. از بس عالیه. 09196518128

همین که همه راهنماییهاش به درد آدم میخوره کافیه. یعنی چون مشاوره هم میده خیلی آدم آروم میشه. من هر بار که دیگه به بن بست میرسم زنگ میزنم به مهتاب. چون عین خواهر و مادر به آدم آرامش میده و مثل خواهر و مادر هی نصیحت نمیکنه. گوش شنوای خوبیه. من چون خیلی هم تنها هستم واقعا برام عالیه چون عین یه دوست و خواهر راهنماییم میکنه

مهتاب فوق العاده س. من هیچ کسی رو به قدرتش ندیدم

انقدر دقیق و کامل جواب میده قشنگ متوجه میشی باید چکار کنی. مثل بقیه فالگیرا چرت و پرت نمیگه. فقط درباره نیتی که تو ذهنته میگه. مثلا من بدون اینکه بهش بگم یه بار نیت احساسی داشتم دقیق و کامل بهم گفت. دفعه بعد نیت من کاری بود بازم دقیق گفت. خدایی انرژی فوق العاده خوبی داره

وااااااای مرسی بچه ها جونم. مهتاب واقعا بینظیر بود. خدایی دمتون گرم. حیف عصبانی و بداخلاقه ولی واقعا ترکوند منو . بینهایت دقیق و عالی بود. یه چیز خیلی جالب برام این بود که یه چیزی رو که هیشکی نمیدونست رو بهم گفت. یعنی فقط باید گفت عالی.. فکر کنم جن داشته باشه. چون فالمو انقدر نمیتونه این چیزارو بگه. شماره مهتاب 09196518128

وااااااای مرسی بچه ها جونم. مهتاب واقعا بینظیر بود. خدایی دمتون گرم. حیف عصبانی و بداخلاقه ولی واقعا ...

ما هم گوشامون درازه دیگه؟ دو تا کامنت زیر هم با سه محتوا دو تاشم کاربری جدید
@نی_نی_یار_پنج    

2706