2733
2734
عنوان

فامیلمون عروسی گرفته😨😨😨😨

473 بازدید | 33 پست

میشه دختر دایی مامانم که الان دخترشو عروس کرده😐یکی از دخترداییای مامانمم با داییم ازدواج کرده😐که انگار میشه خاله عروس😕😕😕حالا بماند که مارو دعوت نکردن اگرم میکردن نمیرفتیم  چون میدونستن ما نمیریم نگفتن😕من واقعا میخوام بفهمم عروسی تو این کرونا بازار واقعا درسته؟!😯😯😯از فیلماییم که میزاشتن معلوم بود مهمون زیاده خوش و خرم عروس کشونم رفته بودن😂😂😂😂به مامانم نشون دادم نگران شد واسه داییمو بچه هاش و خانومش.گفتم نگرانی نداره اگر رفته باشن و کرونا بگیرن خودشون مقصرن تو چرا جوش میزنی.یه لحظه شرمم شد از داشتن همچین فامیلای بی فکری🙈🙈🙈🙈

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دقیقا 

هر کی خربزه میخوره پای لرزش هم میشینه

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2738

ما برای داداشم عروسی نگرفتیم حتی داییامم نگفتیم بعد خیلیا به ما خرده گرفتن که چرا انقدر عروس برون خلوت بود واینا مگه چند بار عروسی میخواستن بگیرن ؟؟؟ !!! 

واقعا نمیدونم چی باید گفت

إنني لا أخبر أحدًا بك ، لكنكَ تفيض من عينايْ 🪐

کرونا هم خیلی بیماری عجیبیه، دوتایی که رعایت نمی کنن نمیگیرن ولی اونای مثل من که رعایت می کنن هم سکته و توهم کرونا دارم

عجیب تر این که نه تو محلمون کسی گرفته نه تو فامیل و دوست و آشنا

فامیلامونم بیشترشان بازارین کلی رفت و آمد دارن و اعتقادی هم به کرونا ندارن ☹😐

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
خواهرزاده شوهرم عروسی گرفتن مانرفتیم

خوب کردین💞💞💞

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜

ما تو فامیل که نداشتیم ولی خیلی دلم تنگه عروسیه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

حتما عادیه ک تو اینستا هم مدام جشن و دورهمی مییرن دیگه😏

ظاهرا کرونا فقط تو هیت امام حسین و عزاداریا کشته میده 😏

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2706