2733
2739
عنوان

نگرفتن سینه توسط شیرخوار

251 بازدید | 41 پست

سلام خانوما دختر سی و دو روزم دیگه سینمو نمیگیره اشتباه کردم بخاطر درد های کولیکی بهش پستونک دادم نزدیک یه هفتس که پستونک دادم بهش راه حلی هست که دوباره سینمو بگیره 🙄

❤ انتظار ❤ زیباترین نقاشی دنیاست وقتی حاصل تصویرش تو 👶 باشی 💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حوصله کن مقاومت داشته باش و بهش شیر خشک نده که کلا سینتو ول میکنه 

من خودم بچم از دوماهی بد قلقی میکرد اما همیشه سینمو میشستم تا بخوره خنک که میشد راحت میخورد .الانم ۶ ماهشه بدقلقی میکنه گاهی اما حوصله میکنم 

تو خواب بنداز دهنش عادتش بشه... یاوقتی خیلی گرسنشه بده

تو خواب شاید بگیره ولی حتی وقتی خیلی گشنشه هم نمیگیره حاضره از گرسنگی کلی گریه کنه ولی نگیره

2740

ببین دختر. همسایمون خیلی زود مریض میشد. بردش دکتر گفت چون شیر مادر نخورده بدنش ضعیف تره. دکی گفت اگه موقعی ک سینه رو پس زد(۳ماهگی) نیومدن پیشم بهتون راه حل میدادم ک سینه روبگیره

❤️
حوصله کن مقاومت داشته باش و بهش شیر خشک نده که کلا سینتو ول میکنه  من خودم بچم از دوماهی بد قل ...

وای جدی از دلم نمیاد شیشه ندم اونقدر گریه میکنه تا سرخ بشه ... پس امتحان میکنم شستن رو

خخیلی بده ببین یعنی من دیوونه شدم سرشیرخوردن بچم چ گریههههههههه هاک نکردم ماخودمونوازبین میبریم یه سریابخاطراینکه سینه ااشون شل نشه شیرنمیدن ب بچه طفل معصوم

دخترم تمام هستیمه💕برای عکس تگم کنید😘
وای منم مشکل تورودارم همه میگن بزارگرسنه بشه خودش میگیره ولی من دلم نمیادبزارم گرسنه بشه سریه بهش شی ...

منم 😔😪

خخیلی بده ببین یعنی من دیوونه شدم سرشیرخوردن بچم چ گریههههههههه هاک نکردم ماخودمونوازبین میبریم یه س ...

وای من اونقدر حالم خرابه تمومی نداره همش کارم دعواس با همه اونقد بی اعصابم

موفق شدی ب منم بگوچیکارکنم میترسم شیرم خشک بشه

منم همین ترسو دارم فعلا که دوشیدم یه مقدار دادم بهش ولی واقعا دوشیدنش سخته