2752
2734
عنوان

اب دور بچه زیاد باشه

407 بازدید | 16 پست

سلام خانما

●<لطفا موج منفیو وای زیاده وای فلان و... نفرستید خودم استرس دارم فقط میخام ببینم کسی تجربه داره راهنماییم کنه>●

من دیابت بارداری دارم

۳هفته پیش رفتم اب دور بچه زیاد شده بود ۲۷هفته بودم

بهم رقم ۲۰ داد

الان نمیدونم یکمم قندم گاهی نامیزان میشه مثلا الان ۱۷۰هه

کسی تجربه داره اب بچه زیاد بوده و زایمانش به موقع بوده و بچه تو دستگاه نرفته

فقط کسایی که تجربه دارن پست بدن

خواهشا یکم رعایت کنید

کسیم سوال داره بره برا خودش تایپیک بزنه

آرسام کوچولو تمام دنیای منه...بعد یه دوره سخت بستری خدا دوباره بما برگردوندش

من سی سی و اینا شو یادم نیس

فقط یادمه زیاد بود یه کم

فقط دکتر گفت بچه زیاد ورجلا می کنه ممکنه کیسه ابو پاره کنه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

مشکلی نداری فقط رعایت کن ممکنه زود پاره بشه کیسه ات کار سنگین پله خیلی رعایت کن

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم من اب دور بچم از اووول ۲۲ بود همش مگیفتن زیاااده زیاده هر روووز ازمایش قند

صدتا دکتر رفتم اخر رفتم پیش دکتر الماسیان پرفوسور از فرانسه درس خونده

گفت اصلا خودتو نگران نکن برو خونه و دیگه بابت این موضوع دکتر مراجعه نکن بچت صحیح سالمه و مشکلی برات به وجود نمیاره آب زیادت

توام الکی غصه نخور هیچی نیس

2731

آره بابا اصلا نگران نباش اینو به خیلیا شنیدم که گفتن. هیچی هم نبوده. بس که هی سونو مینویسن که یه چیزی از توش در بیارن. دکتر من خوبه که اصلا سونو نمینویسه. ببین به دختر عمومو زن داداشمو چن نفر دیگه هم که میشناسم همینو گفته بودن. هیچ طوری هم نبود. هیچ طوری هم نشد. 

مشکلی نداری فقط رعایت کن ممکنه زود پاره بشه کیسه ات کار سنگین پله خیلی رعایت کن

شاید مسخره باشه ولی گاهی پسرم تکان میخوره حس میکنه زیر شکمم قلقل میکنه یه چیزی

بچه بریچه

کلا پاش رو مثانه اس

تازه من روزی سه بار از سه طبقه بدون اسانسور بالا پایین میکردم

تازه هفته ای یک بار راه پله هارو از اول تا اخر تمییز میکردم هیچ مشکلی نبود 

بادکنک که نیس هرچی بیشتر اب بریزی زودتر پاره شه نه ربطی نداره

سلام گلم من اب دور بچم از اووول ۲۲ بود همش مگیفتن زیاااده زیاده هر روووز ازمایش قند صدتا دکتر رفتم ...

مرسی عزیزم

دیایت نداشتی؟

من دیایت بارداری دارم از ۱۲هفتم انسولین میزنم

دیگه خسته شدم

دوزشم بالا رفته

واقعا دیگه کشش ندارم

فقط میگم ۸هفته دوام بیاره سز میشم و تمام

شاید مسخره باشه ولی گاهی پسرم تکان میخوره حس میکنه زیر شکمم قلقل میکنه یه چیزی بچه بریچه کلا پاش ر ...

نباید زیاد بشینی فشار میاره من تجربه پارگی کیسه اب داشتم نه زیاد سر پا نه زیاد بشین

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
مرسی عزیزم دیایت نداشتی؟ من دیایت بارداری دارم از ۱۲هفتم انسولین میزنم دیگه خسته شدم دوزشم با ...

نه نداشتم ولی بدنم به شدت ورم داشت دکتر میگف حتماا ازمایش بده دیابت احتمال زیاد داری ولی نداشتم ده بار ازمایش گلوکز دادم

شاید مسخره باشه ولی گاهی پسرم تکان میخوره حس میکنه زیر شکمم قلقل میکنه یه چیزی بچه بریچه کلا پاش ر ...

یه چیز جالب بهت بگم 

پسر من دستشو می کرد تو واژن 

یه حس چنننندشی بود که نگو

هی به دکترم می گفتم مگه این تو  کیسه نیست می گفت خب کیسه نازکه 😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
نباید زیاد بشینی فشار میاره من تجربه پارگی کیسه اب داشتم نه زیاد سر پا نه زیاد بشین

چه کنم بخدا دیگه خودم پاره شدم

کیسه اب پیشکش

مرسی عزیزم دیایت نداشتی؟ من دیایت بارداری دارم از ۱۲هفتم انسولین میزنم دیگه خسته شدم دوزشم با ...

نگران نباش مشکل خاصی نیست دیابت بارداری خیلیییا دارن و صحیح و سلامت زایمان‌میکنن

یه چیز جالب بهت بگم  پسر من دستشو می کرد تو واژن  یه حس چنننندشی بود که نگو هی به دکترم ...

🤣🤣🤣🤣🤣

2706