2737
2739
عنوان

کمک لک بینی

99 بازدید | 14 پست

خانوما من چند ساله لک بینی دارم دقیقا از روز تخمکگذاریم شروع میشه معمولا تا پریودی بعدی ادامه داره خسته شدم به خدا هر چی دکتر رفتم فایده نداشت مدروکسی پروژسترون خوردم دوفاستون ال دی ۳ ماه مصرف کردم خوب بود ۳ ماه بعد از قطعش دوباره شروع شد😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من لتروزول خوردم دوهفته بعد لکه بینی افتادم تا دوهفته طول کشید ک پاک شدم دوباره لتروزول خوردم یه هفته ک پاک بود دوباره لکه بینی این ماه ۸ اقدامم حامله ک نشدم هیچ کلی زودتر پریود شدم با شوهرمم قهرم فردا تولدشه باباش براش تولد گرفته اصلا دوس ندارم برم اصلا همه چیز بهم پیچیده امروز چرت ترین روز زندگیم بود

2740
من لتروزول خوردم دوهفته بعد لکه بینی افتادم تا دوهفته طول کشید ک پاک شدم دوباره لتروزول خوردم یه هفت ...

عزیزم انشاالله مشکلت حل بشه منم دقیقا همون موقع که میخواستم باردار شم گرفتار لک بینی شدم بعد بارداری تا یه مدت خوب بودم دوباره شروع شد

سلام عزیزم من امروز رفتم دکتر دکتر گفت نامنظمی پریودت بخاطر کم کاری تیروییدته خونریزی این ماه هم خیل ...

مرسی عزیزم خوشحالم که علتش پیدا شده و راحتتر میشه درمانش کرد

2706