2752
2734
عنوان

دورهمی کورد ها

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 59 پست
بچه ها البته من خودم متولد تهرانم اما همه جا به افتخار میگم کوردم. ❤️

ایول 

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کرد های مهربون و گل  خانمهای خوب و قشنگ

به خدا از دست من به تنهایی کاری بر نمیاد برای همین مجبورم تو تمام تاپیک ها بنویسم

خواهشا بزرگواری کنید برای پسرم دعا کنید یک صلوات یا یک سوره کوچک قران براش بخونید شرمنده بزرگواریهاتون میشم

خدا شما را هم به حاجتتون برسونه انشالله

از همه دوستانی که برای پسرم دعا میکنن سپاسگزارم

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045
منظورش نوع نوشتاریه  چون کوردها ب سبک سامی و آرامی مینویسن

وا حالا مگه چی میشه.خب بگه اینطوریه نوشتنش 

ینی چی خودتونو به ما نچسبونید😑

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2731
نه آخه میگی خودتونو به ما نچسبونین خیلی بده حرفت

خانمی طرز نوشتنشو گفتم ماهمه بنده یه خدایم ترک و کورد نداره

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا
خانمی طرز نوشتنشو گفتم ماهمه بنده یه خدایم ترک و کورد نداره

میدونم نوشتنو گفتی مشکلپ با قسمت دوم جملته

گفتی لطفا خودتونو به ما نچسبونید ینی چی

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
میدونم نوشتنو گفتی مشکلپ با قسمت دوم جملته گفتی لطفا خودتونو به ما نچسبونید ینی چی

یعنی مثل ما ننویسید چون ترکها خط تاریخی شون سامی و آرامی نیست 

سلام به آنان که بیهوده دوستشان داریم
منم اصالتا کورد کرمانشاهم کلی هم افتخار میکنم به کورد بودنم

دقیقا عاشق کورد بودنم با وفا

منم کوردم😍😍😍

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه
یعنی مثل ما ننویسید چون ترکها خط تاریخی شون سامی و آرامی نیست 

افرین دقیقا دمت گرم

من کرد  نیستم. ولی با کردها چند سال زندگی کردم.  چندتا دوست فوق العاده خوب از کردهای عزیز ...

خخ پس باهمه یه رفت و امدی داری

چندتا از خصوصیات کوردها با وفا مهمون نواز خونگرم آدمهای ساده تو دل برو بی نهایت مشتی خیلی لارژن

2706