2733
2739
عنوان

دیگه دارم از درد میمیرم کمک

1098 بازدید | 77 پست

اقا من در حالت ژاپن ب سر میبرم🇯🇵

از اونجایی ک تب داشتم استامینوفن خوردم باز نمیتونم بخورم

الان یکی ب من راهنمایی کنه چی بخورم ک حتی نمیتونم کوچیک ترین تکونی بخورم

نشستم اینجا گریه میکنم شوهرمم داغ کرده میگه گریه نکن بگو چیکار کنم😂🤭

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  

پریود شدید؟؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرااااااااا دررین چیشده مگ 🥺 کروناااااااااا نباشهههههههههههههه زبونممممممممم لاااااااااااااااااال

تفریح پسرونه ¡ هرزگی دخترونه ¡ چقدر دنیامون کثیفه... کثیف... کثیف (: 🖤🚶🏻‍♀️
2728

ژلوفن بخور 

استامینوفن چیه آخه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738

ببخشید من تب و ندیدم  

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
چرااااااااا دررین چیشده مگ 🥺 کروناااااااااا نباشهههههههههههههه زبونممممممممم لاااااااااااااااااال

ژاپن عزیز دلم ژاپن 🇯🇵 

عادیه گل🌹

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
پریودم شدید و نمیدونم ولی دردددددد دارههه

شیر کاکائو داغ با پودر دارچین بریز توش. بخور تا گرمه

برا دردت ژلوفن بخور و شیاف دیکلوفناک بزار...دردت بهتر شد پاشویه کن

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من...وین حرف معما نه تو خوانی و نه من...هست در پس پرده گفتگوی من و تو ...چون پرده درافتد نه تو مانی و نه من
2706