2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه همین شدیم.....

تنها نیستی....

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2728
2740
۹۰ میلیون پول دارم باید جهیزیه ام رو تکمیل کنم...جاریم ۴۰۰ میلیون جهیزیه اش شده .داغونم..مطمعنم ک او ...

یروزی میفهمی این اصلا مشکل نیست

خودتو اذیت نکن

کاش همه مشکلا اینطور بود

دیک هر کس در حد وسعش

اینجا همه دلاتون شکسته منم داغونم داغون نای گفتن ندارن میشه دعا کنید برام این مشکل حدیدی ک پیش اومده ...

برات دعا میکنم ک مشکلت حل بشه هرچی زودتر عزیزم

توام برای من لطفا دعا کن دعا کن همه چی خوب پیش بره