2733
2734
عنوان

یه خاطره خوب از مادرشوهراتون بگین

1061 بازدید | 42 پست

من هنوز ازدواج نکردم ولی سر یکی از خاستگاریام با اینکه پسره شبیه ادمای عصا قورت داده بود ولی من عاشق مامانش شدم خیلی بنظر مهربون و خانوم میومد 

من میخواستمش  

منم مادرشوهرمو خیلی دوس دارم

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2731
2740

مادر شوهر خواهرمم اول خیلی مهربون و خانوم میومد ولی تف تو هیکلش بعدا خودشو نشون داد

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         

الان تاپیک خاطرات بد مادرشوهر ترکید,این احتمالا میره تو پربازدیدا  

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

من مادرشوهرم خیلی خوبه اگه دیگران بزارن.

خاطره خوب زیاد دارم باهاش ولی یه بار یه حرکتی زد خیلی خوشم اومد. بهم گفت چرا طلاهاتو فروختی.زن باید طلا داشته باشه.یواشکی واسه خودت پس انداز داشته باش.

از مادرشوهر بعیده خب 😁

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
2706