2737
2734
عنوان

اولین رابطه بعد زایمان

389 بازدید | 8 پست

سلام دوستان . من الان دو ماهه زایمان طبیعی. کردم و تازه رابطه داشتم . متاسفانه رابطمون خیلی دردناک بود و بعدش یه کوچواو خونریزی کردم . البته خیلی کم خون ازم میاد در حد یکی دو قطره هر چند دقیقه یکبار یا شاید شبیه به خون آبه و کمرنگ . کسی تجربه ای داره؟ باید نگران بشم؟؟

سلام عزیزم به سلامتی انشالله، منم دوماه زایمان کردم و اولین رابطع به شدت دردناک بود میشه گفت حس میکردم داره بخیه هام پاره میشه سعی کن ژل استفاده کنی چون از خشکی واژن هست این درد شدید نگران نباش به مرور خوب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم تازه زایمان کردم.الان اصن از رابطه بدم میاد. دلم اصلا نمیخاد😔منتظرم دوماهی بشه شاید بتونم دوباره موتورمو گرم کنم. می ترسم همینطوری بمونم.

برای سلامتی پدرم و برگشتش به خونمون یه صلوات مهمونم کنم😔🌹

ژل استفاده کن و اینکه اگر میتونی بیشتر فاصله بنداز تا خوب خوب شی. من سر بچه اولم حدود 4 ماه رابطه نداشتم. سر دومی 3 ماه و خرده ای

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 
منم تازه زایمان کردم.الان اصن از رابطه بدم میاد. دلم اصلا نمیخاد😔منتظرم دوماهی بشه شاید بتونم دوبار ...

همه همینن من حدود 5 ماه بدم میومد وقتی همسرم حرفشو میزد بیشتر متنفر میشدم میگفتم درک نداره من بچه دارم تازه خوب شدم. یه دلیلش هم خستگی هستش یه دلیل دیگه به هم ریختن هورمون ها. اینکه هنوز خوش هیکل نیستی. ولی بعد شیر دهی میشی مثل قبل. من سر دوسال خودمو جمع کردم قشنگ مثل قبل زایمان هم روحی هم فیزیکی

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 
همه همینن من حدود 5 ماه بدم میومد وقتی همسرم حرفشو میزد بیشتر متنفر میشدم میگفتم درک نداره من بچه دا ...

منم بچه اول زود خودمو جمع و جور کردم اما تو این بچم نمی دونم چرا انقدر بدنم ضعیف شده.خیلی درد استخون دارم .راه رفتن برام سخته😔😔

برای سلامتی پدرم و برگشتش به خونمون یه صلوات مهمونم کنم😔🌹
2740

دوستان عزیزم خوش بختانه با ژل لوبریکانت. اوضاع خیلی بهتر شد . ولی دکتر گفت تا پایان شیردهی اوضاع تقریبا همینه چون به خاطر هورمون های شیردهی واژن خشکه . یه چیزی بهم داد شیاف واژینال نم تا ۵۰ روز ولی چون حوصله نداشتم انجام ندادم 😊