2737
2739

امروز دیدم یک نفر تصویر شاخه نبات گذاشته رو پروفایلش

درسته هرکس هرچی دوس داره میتونه بذاره،ولی جالب بود برام

شما چه تصویر عجیبی دیدین؟

پ.ن: تاپیک جنبه سرگرمی داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پروفایل خودت برام جالبه😍😉😉

دوستم عکس دوس پرسرش گداشت،،خانواده موهبی داره

اخرم پسره نیومد بگیرش

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2740

۲ نفر همزمان عقد کردن (همدیگرو نمیشناختن ولی جفتشون اشنا بودن) یه هفته بعد عقد جفتشون کنار شوهراشون واساده بودن عکس گرفته بودن زیرش نوشته بودن و من شر حاسد اذا حسد😐😑

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 

اصولا عکس خاصی پروفم نمیزارم و عکسای خودمع اما ی بار عکس گذاشتم گرف لباساش خونی و ی طرف صورتش متلاشی داشت پیتزا میخورد 

داداشم گیر داد ک بردار😒ولی من دوسش داشتم 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706