2737
2734
میشه بگین سو نو ان تی چیه

سلام عزيزم

سونو ان تي از 11 هفته و 3 روز تا 13 هفته و 6 روز انجام ميشه و چين پشت گردن جنين يا همان ان تي و استخوان بيني يا همان ان بي رو بررسي ميكنند. در اين سونوگرافي منگوليسم يا سندروم داون بررسي ميشه. سونوگرافي و ازمايش خون در يك روز انجام ميشه و با تركيب جوابها ريسكي به شما ميدهند كه اون ريسك نشون ميده جنين شما تا چه اندازه در معرض خطر منگوليسم است.

براي اندازه گيري ان تي بايد جاهاي معتبر بريد

چون كار دقيقي هست.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سلام. من هفته دوازده ان تی گرفتم و زیاد اصرار کردم به دکتر که چیه و گفت جنین همکاری نمیکنه و پشتش به سونو است ولی احتمتال ضعیف میدم دختره. من تو این بارداری اصلا حالت تهوع نداشتم و کلا بارداریم به پسر میاد و ضربان قلبش هم 152 است. اما من پسر میخوام چون یه دخمل دارم. دوستان لطفا تجربیاتتون برام بفرستید

سلام. من هفته دوازده ان تی گرفتم و زیاد اصرار کردم به دکتر که چیه و گفت جنین همکاری نمیکنه و پشتش به ...

منم دقيقا تجربه ي مشابه شما رو داشتم،چند روز پيش ntرفتم دكتره اصلااااا نميگف اخر سرم به اصرار گف٦٠درصد دختر😒اميدوارم خدا هم به من هم شما گل پسراي صحيح و سالم و صالح بده😌🤲🏻

خداياخودتدخترم را،فاطمي و زينبيبگردان  براي حاجت دلم يه صلوات بفرستيد❤️
سلام. من هفته دوازده ان تی گرفتم و زیاد اصرار کردم به دکتر که چیه و گفت جنین همکاری نمیکنه و پشتش به ...

آخرش جنسیت بچتون چی بود شما

خدایا همه نی نی هارو سالم برسون تو بغل مادرشون و دامن همه منتظران رو سبز کن🌷
2738

عزیزم چی شد جنسیت نی نی شما

به خودت کمی اهمیت بده وگرنه لابلای زندگی از بین میری و هیچ کس هم نمیفهمه
منم دقیق روز 12 هفته رفتم سونو ان تی احتمال دختر داد حالا منتظرم برم سونو انومالی ببینم چی میگه

جنسیت نی نی شما چی شد؟

به خودت کمی اهمیت بده وگرنه لابلای زندگی از بین میری و هیچ کس هم نمیفهمه
2706