2737
2739
عنوان

آبکی بودن خون عادت ماهانه ...

494 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها یه سوال دارم آبکی بودن خون عادت ماهانه نشانه ی چی می تونه باشه؟ آیا خطرناکه ؟ چون قبلش اینطوری نبود و غلیظ بود اما الان متاسفانه نمی دونم چرا آبکی هست ! آدم می ره سرچ می زنه تو نت سکته می زنه ! موندم دیگه ... کلا من سر تا پا مرضم ://

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ینی چی آبکی؟ مثلا خاله من پریودی هاش شدید بودن و آبکی، حتی میگفت یه جا سفید و آب هست یه جا خون  ...

نه من ازمایش خون رفتم امروز چهارشنبه جواب می دن بدم دکتر ببینم خونم کمه یا نه البته بخاطر خون نرفتم ازمایش یه مشکل دیگه داشتم ... نه مقدارش اون حدم زیاد نیس معمولیه اما خیلییی ابکیه ادم می ترسه خطرناک باشه 

نه عزیزم استرس به خودت وارد نکن خیلیا ممکنه اینجوری باشن تا چند ماه ممکنه غلیظ باشه ممکنه ابکی من خو ...

اخه من از اول اولش غلیظ بود یکم الان خیلی ابکیه مرسی عزیز دلم اما فک کنم ادم بره دکتر خوب باشه 💙💚

وا گوگل نزن سایت بگی سرفه میکنم میگه سرطان داری

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
2740

محض احتیاط برو یه روز در میون سه تا قرص FEFOL یا حالا اگه قرص آهن دیگه ای خونه تون دارین بخور حالا FEFOL باشه بهتره 

اینو بخوری ضرر نداره ولی شاید یکم بهتر بشی 

من پدرم پزشک هستن 

حس امضا ندارم یونو