2752
2734
عنوان

اسم مذهبى محمد يا اسم ايرانى؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 37 پست

[QUOTE=151166715]وهاب شما اول اطلاعات پایه ت رو در مورد دین زرتشت بالا ببر  بعدا. چیکار کنم عربی بلد نیستم خب. .

عزیز من شما هم اطلاعات مذهب اول کشورتو بالا ببر،،،رحمت یعنی مهربانی،، للعالمین هم یعنی برای کل جهان،هم این دنیا با تمام کشورهای عربی و غیر عربی، اسلامی و غیر اسلامی، و حتی اون دنیا که همه ما به شفاعت اهل بیت احتیاج داریم.منم قصد توهین به هیچ مذهبی ندارم

[QUOTE=151166715]وهاب شما اول اطلاعات پایه ت رو در مورد دین زرتشت بالا ببر  بعدا. چیکار کنم عرب ...

برای کل جهان نه برای مسلمانان.بخش بزرگی از ایرانیها خصوصا جوانان هم مسلمان نیستند.

زین‌پس مسئولیت ترکیدن تاپیکهایم را به داعش واگذار میکنم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای کل جهان نه برای مسلمانان.بخش بزرگی از ایرانیها خصوصا جوانان هم مسلمان نیستند.

من گفتم چه مسلمان چه غیر مسلمان،،،شاید اونا هم که مسلمان نیستن کارهای خوبی کردن که شایسته شفاعت باشن

من گفتم چه مسلمان چه غیر مسلمان،،،شاید اونا هم که مسلمان نیستن کارهای خوبی کردن که شایسته شفاعت باشن

خانواده شوهر من عرب نیستن ولی اسم همه پسرهاشون که ماشالله داره همگی ، محمد، احمد، هادی، مهدی، حسین،علی محمد،محمد علی، محمد رضا، مسعود، عباس،عیسی،بقیه رو دیگه نگفتم.

خانواده خودم هم که عرب هستیم، همگی از قرآن انتخاب شدن....ولی بعضیا رو دیدم اسم ترکی که توی خود ترکیه معنیشو میدونن و توی ایران نا آشنا هستش رو میزارن اونوقت میگن کلاس داره