2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دیگه نپرسیدم اگه کسی بیمه تکمیلی داشته باشه چقدر میگیره. تازه منشی گفت بازم از خود خانم دکتر سوال کن. منم پرسیدم و خانم دکتر همون حرفای منشی رو تایید کرد.
از لحاظ کادر بیهوشی و پزشکی خوب باشه کافیه. فقط میترسم پرستارا بد اخلاقی کنن.

عزیزم من مصطفی خ. زایمان کردم عالی بود. پرستارا خوش اخلاقترین پرسنلی هستن که من تو عمرم دیدم. تا دم در اتاق عمل نازمو میکشیدن. رسیدگیشون عالیه. برخوردشون عالی

من بین نجمیه و مصطفی خمینی شک داشتم گفت نجمیه دستم بازتره ولی فرقی نمیکنه هرجا تو راحتتری. منم احتما ...

اگه سز میخوای بشی سخت میگیرن. من سز شدم آبان ۹۶، ولی با دفترچه تامین اجتماعی شد ۱۵۰۰ البته دکتر من زیر میزی نمیگرفت ، دکتر معصومی شنیدم ۱ تومن میگرفت نامه سز میداد 

اگه سز میخوای بشی سخت میگیرن. من سز شدم آبان ۹۶، ولی با دفترچه تامین اجتماعی شد ۱۵۰۰ البته دکتر من ز ...

ببخشید دکتر سزارین شما کی بود؟ ببین میگم اینکه گفتی خوش اخلاق بودن امسالم هستن؟ من خرداد 98 قراره برم زایمان.. ولی انتخاب نکردم کحا... م خمینی خوبه؟. تمیزی مرتبی گیج نبودن کادر دعوا نکردن و خوش برخوردی رسیدگی دارن؟ بچه رو نکشن معلول نشه.؟ بخیه رو کج نزنن یا بد؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟ 

خیال روی کسی در سرست هر کس رامرا خیال روی کسی کز خیال بیرونست 
ببخشید دکتر سزارین شما کی بود؟ ببین میگم اینکه گفتی خوش اخلاق بودن امسالم هستن؟ من خرداد 98 قراره بر ...

چقد استرس تو حرفاته عزیزم. دکترم ربیعی بود. مومن و خوش اخلاق.و آرام. پرسنلم عالی بودن. برخوردشون عالی. مهربون. بچرم بعد زایمان معاینه کامل میکنن خدانکرده مشکل نداشته باشه. من که خیلی راضی بودم دو سه ساعت بعد زایمانم گوشیم دستم بود و بازی میکردم. دردم نداشتم. جای بخیمم ی خط باریک سفید مونده.

2706