2737
2734
عنوان

ترشح لزج همراه با خون

150 بازدید | 5 پست

بچه ها من روز 15 سیکلم هستم و یه رابطه با کاندوم داشتم اما کاندوم موقع خروج دراومد کمی ریخت روی اون قسمت و سریع شستم چند روزه کمردرد شدید توی گودی کمرم دارم و رحمم درد میکنه و سوزش خفیفی توی ناحیه رحم مثل دوران پریود دارم کمی بی حوصله و بدخلق شدم و گرگرفتگی دارم اینا برای تخمک گذاریه یا لانه گزینی؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش بچه نمیخوام فعلا قصدش ندارم نگرانم اگر الان تست بتا بدم نشون میده؟

بهترین وقت آزمایش یه رو بعد موعدته..البته اگه سیکلت منظمه

دخترم  ۹۸/۸/۱۸درست روز تولد باباییش پا به این دنیاگذاشت وشددنیای من وباباش..پناه خانوم عاشقتیم ..کاربر جدید نیستم..کاربریه دوممه..
2728

[QUOTE=151112259]خدا روشکر منظمه اما درد دوران تخمک گذاری هم اینجوریه؟؟ شما زمان تخمک گذاری درد دارید [/QUOTEبدن هر کسی در زمان تخمک گذاری یه جوره عزیزم..من فقط یه هفته مونده به پریود درد شدید پا وکمر دارم

دخترم  ۹۸/۸/۱۸درست روز تولد باباییش پا به این دنیاگذاشت وشددنیای من وباباش..پناه خانوم عاشقتیم ..کاربر جدید نیستم..کاربریه دوممه..