2737
2739
واییی مرسی خیلی امیدوارم کردی اخه میترسیدم به زندگیم نرسم باوجود متاهلی.شمام پیام نور خوندید؟

نه عزیزم دولتی اما اینقدر دوسش داشتم رشتمو... فقط باید درسارو فهمید نباید حفظ کرد من تمام نمرات و موفقیتمو مدیون همین نکته ام که معلمم میگفت که تا آخرش استاده دانشگاهمم بودن خدا خیرشون بده نترس عزیزم اگه بخوای هیچ کاری سخت نیست 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه عزیزم دولتی اما اینقدر دوسش داشتم رشتمو... فقط باید درسارو فهمید نباید حفظ کرد من تمام نمرات و مو ...

خیرببینی ننه.شتم افسردگی میگرفتم از اینکه کنکور ثبت نام نکردم که امروز یه اگهی دانشگاه بدون کنکور دیدم خدایا شکرتتتتتت

2738
بچه درس خون بودی منم موسسه عالی بودم ولی مدرکش دانشگاه سراسری میداد

عزیزم آدم وقتی خیلی حرف پشتش باشه خودشو به همه ثابت میکنه من ازاول معدلام خوب بود چون زود ازدواج کردم همه اقوام همش میگفتن این ترک تحصیل میکنه معدلش کم میشه وادامه نمیده حتی عمه خودم که مدیر بودهم میگفت تااینکه ازتمام معلمام به گوشش رسیده بود نمراتم هم از مدرسه وهم دانشگاه چون شهرمون کوچیکه وهمه همو میشناسن بعدش به خودم گفتن که فکر نمیکردم بعد ازازدواج هم بهتر بشه نمرات ومعدلت ومن فقط ثابت کردم سعی کردن ربطی به متاهلی نداره 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪
شاگرد درسخون بودید دبیرستان؟؟

عزیزم ما کلاسمون ۱۳ نفر بودیم که واقعا ۱۰نفرمون خیلی درسخون بودیم معلما دمدیر رومون خیلی حساب میکردن اما درواقع شر ترین کلاس بودیم ما بچه درسخونای خیلی شیطون بودیم ....هی یادش بخیر بهترین دوران بود