2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی ♥میشه شرایطشو بگید هیچی ازش نمیدونم 😣

عزیزم من پیام نور نخوندم اما درکل بعضی رشته هارو میشه بدون آزمون رفت بعدم عزیزم اگه علاقه داری بخون حسابداری 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪
2720
اصلا اگه ریاضیاتت خوبه برو بعد توی انتخاب رشتت میاد میتونی انتخاب کنی فقط ناپیوسته میشی ولی کسایی که ...

عزیزم شما حسابداری خونوین؟؟ چون بنظرم زیادم به ریاضیات مربوظ نیست اون ریاضیات عمومیا روکه همه رشته ها داره 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪
2714
عزیزم شما حسابداری خونوین؟؟ چون بنظرم زیادم به ریاضیات مربوظ نیست اون ریاضیات عمومیا روکه همه رشته ه ...

من خودم انسانی بودم توی دانشگاه حسابداری خوندم خوب فرق بود با منی که ریاضی فقط سال اول و سوم دبیرستان خوندم با کسایی که از ریاضی یاتجربی اومده بودن توی دانشگاه حسابداری یک هست دو سه اقتصاد خرد کلان مالیه همشون با ریاضی هست

شما حسابداری خوندین؟

آره عزیزم من بخاطر اینکه ازدواج کردم موقع انتخاب رشته معاونمون دعوام کرد جلو بچه ها ومنم مغرور بااینکه معدلم ۱۹وخورده ای بود نرفتم اون مدرسه وبدون هیچ تحقیقی واطلاعی رفتم مدرسه دیگه حسابداری نوشتم اما به تمام معنا عاشقش شدم ازهمون دبیرستان وادامه دادم تا الان که ارشد میخوام بخونم وواقعا عاشقشم تااین حد که همه تخصصیا رو با ۲۰پاس شدم واسه همین میگم باید علاقه باشه من عاشق ماشین حسابم خخخخ

من خودم انسانی بودم توی دانشگاه حسابداری خوندم خوب فرق بود با منی که ریاضی فقط سال اول و سوم دبیرستا ...

ازاون لحاظ درسته گلم 

آره عزیزم من بخاطر اینکه ازدواج کردم موقع انتخاب رشته معاونمون دعوام کرد جلو بچه ها ومنم مغرور بااین ...

واییی مرسی خیلی امیدوارم کردی اخه میترسیدم به زندگیم نرسم باوجود متاهلی.شمام پیام نور خوندید؟

2706