2737
2734
عنوان

خانم های تهرانی لطفا بیاید

112 بازدید | 20 پست

امروز باید از شیراز بیام تهران و اصلا تهران نمیشناسم. شما میدونید این آدرس کجاست؟

آدرس: سید خندان به سمت رسالت شرق- بین خ کابلی (دبستان) و اتوبان صیاد شیرازی- پلاک 1316- مرکز فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان مهر

* صبح میرسم اما نوبت عصر هست و میخوام ورودی تهران بمونم و طوری به سمت اون آدرس برم که تقریبا ساعت 1 ظهر برسم به اون آدرس. حدودا چه ساعتی باید حرکت کنم که به ترافیک نخورم (اگه دیر جواب دادم ببخشید اولین باره از طریق لپ تاپ وارد سایت میشم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین تو مترو خط سبلان رو پیدا کن.اون ایستگاه پیاده شو از خروجی سمت راست بیا بیرون تاکسی های سید خن ...

با ماشین خودشه 😐

زندگی دقیقا از همونجایی شروع میشه که یه نفر میخنده وخنده ی اون با دیگران فرق داره
2738
ببین تو مترو خط سبلان رو پیدا کن.اون ایستگاه پیاده شو از خروجی سمت راست بیا بیرون تاکسی های سید خن ...

عزیزم بچه هام کوچیکن به خاطر کرونا نمیخوام از وسایل عمومی استفاده کنم و تا حد امکان داخل ماشین بمونن. ورودی تهران تابلویی هست که سید خندان نشون داده باشه؟

نمیدونم عزیزم از سمت شیراز میام فکر کنم همین میدان آزادی بشه که جنوب هست

از ازادی تابلویی نداره...ولی از همون فرضا میدون ازادی گوگل مپ کن ادرس میده

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2706