2733
2734
عنوان

فروش ماسک موی اصل لوریس Lorys

| مشاهده متن کامل بحث + 215791 بازدید | 13050 پست

عزيزم من نمك طرفشويي بخام هزينه ارسالش چقد ميشه برام؟

پودرشم داري؟؟

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
عزيزم من نمك طرفشويي بخام هزينه ارسالش چقد ميشه برام؟ پودرشم داري؟؟

سلام کجا هستین
پودر ندارم
ژل فینیش دارم 1100 گرم 90 تومان

**ماسک موی لوریس 300تومان  ارسال رایگان ** 09379266872- رو من کلیک کن    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خراسانم

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
2728
براتون با پست میفرستم ولی تا 5 فروردین پست تعطیل هست بعد از اون میتونم بفرستم من تهرانم

هزينه ارسالش چقدر ميشه

2738
تموم کردم فقط ژل فینیش دارم از تهران

عزیزم موهامو دوهفته هست کراتینه کردم 

ماسک بدون ابکشی برای نرم و درخشنده شدنش میخوام که عمر کراتینه موهامو هم کم نکنه 

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
عزیزم موهامو دوهفته هست کراتینه کردم  ماسک بدون ابکشی برای نرم و درخشنده شدنش میخوام که عمر کر ...

سلام ماسک موهام همشون نیاز به ابکشی دارن

ماسک مو بدون سولفات بولونی BOLONY مدل Botoxil & Protein سرشار از پروتئین و بوتاکس است که موهای خشک و آسیب دیده را تقویت کرده و به مرور به بهبود موها منجر می شود. ترکیبات موجود در ماسک مو  سبب نرمی و لطافت مو شده و بافت ابریشمی به مو می بخشند. این مخصول فاقد سولفات است و با موهای کراتینه شده سازگاری کامل دارد.

خواص ماسک مو بدون سولفات بولونی BOLONY مدل Botoxil & Protein
مناسب موهای خشک و آسیب دیده
قابل استفاده برای موهای کراتین شده و بوتاکس شده
ترمیم کننده و نرم کننده مو
دارای پروتئین و بوتاکس
بدون سولفات
نحوه مصرف ماسک مو مراقبتی فری سولفات بولونی
ماسک مو مراقبتی فری سولفات بولونی مناسب برای موهای آسیب دیده و حشک است. برای ترمیم و تقویت موها می توانید این محصول را در حمام بعد از شست و شو موها، به ساقه موها مالیده و پس از چند دقیقه به آرامی آبکشی نمایید. پروتئین و بوتاکس موجود در این محصول از طریق ساقه مو جذب شده و سبب لختی و لطافت موها خواهد شد.
ساخت ایتالیا
200 تومان
09379266872 واتساپ
ادرس کانال  @lorys94
🆔ای دی  جهت سفارش سوال @lorys90
💗 اینستاگرام (https://www.instagram.com/lorys.94)  💗
.

ماسک مو کلاژن و کراتین بولونیbolony

ماسک مراقبت از موی کلاژن و کراتین بولونی حاوی کلاژن و پروتئین کراتین و ترکیبات کاملا طبیعی و اورگانیک میباشد که موهای آسیب دیده و خشک را به راحتی تقویت و ترمیم میکند و به استحکام و بازسازی ساقه و ریشه و نرمی مو کمک میکند.
مراقبت و بازسازی مو های آسیب دیده
حاوی ترکیبات کاملاطبیعی و ارگانیک
حاوی کلاژن و پروتئین کراتین
براق کننده و نرم کننده مو
تقویت و بازسازی ریشه و پیازه مو
محافظت از مو در برابر اشعه های مضر
ماسک مراقبت از مو کلاژن و کراتین بولونی
کرم مراقبت از مو کلاژن و کراتین بولونی یک محصول فوق العاده برای درمان و مراقبت از مو های به شدت آسیب دیده است ، که با ترکیبات طبیعی و فرمولاسیون اختصاصیش آن را راحلی جدید و مدرن برای ترمیم و بازسازی ریشه و مو کرده است . بعد از استفاده از این کرم شما شاهد نرمی و براقیت عالی مو ها خواهید بود و با استفاده مداوم صاحب مو های بسیار قوی و مقاوم خواهید شد
1000 میل
ساخت ایتالیا
200 تومان
09379266872 واتساپ
ادرس کانال  @lorys94
.

ماسک مو بدون سولفات بولونی BOLONY مدل Botoxil & Protein سرشار از پروتئین و بوتاکس است که موهای خشک و آسیب دیده را تقویت کرده و به مرور به بهبود موها منجر می شود. ترکیبات موجود در ماسک مو  سبب نرمی و لطافت مو شده و بافت ابریشمی به مو می بخشند. این مخصول فاقد سولفات است و با موهای کراتینه شده سازگاری کامل دارد.

خواص ماسک مو بدون سولفات بولونی BOLONY مدل Botoxil & Protein
مناسب موهای خشک و آسیب دیده
قابل استفاده برای موهای کراتین شده و بوتاکس شده
ترمیم کننده و نرم کننده مو
دارای پروتئین و بوتاکس
بدون سولفات
نحوه مصرف ماسک مو مراقبتی فری سولفات بولونی
ماسک مو مراقبتی فری سولفات بولونی مناسب برای موهای آسیب دیده و حشک است. برای ترمیم و تقویت موها می توانید این محصول را در حمام بعد از شست و شو موها، به ساقه موها مالیده و پس از چند دقیقه به آرامی آبکشی نمایید. پروتئین و بوتاکس موجود در این محصول از طریق ساقه مو جذب شده و سبب لختی و لطافت موها خواهد شد.
200 تومان
09379266872 واتساپ
ادرس کانال  @lorys94
.

2706