2733
2734

عضو کانال نائبای حق شناس شو

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه جوری؟

الهی و ربی من لی غیرک 💞   💞السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن 💞

بیا لینکی ک بهت میدم نایبان صلواتی رایگانه 

بعدا ب تعداد روزی ک نایب گرفتی باید نایب بشی

تو تل گ را مه 

لینک سالمه ولی برای اینکه وارد گروه بشی اول ب یکی لینکو پیام بفرست تا فعتل شه بعد واردش شو همین الان ب مدیرش ک اسمش خادم الرضا هست پیام بده بگو از،فردا میخوام فردا خودش جور میکنه برات نگران نباش

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2740
بیا لینکی ک بهت میدم نایبان صلواتی رایگانه  بعدا ب تعداد روزی ک نایب گرفتی باید نایب بشی تو ت ...

این همون لینک 

https://t.me/joinchat/Bd2EjkOaGf_wvTACr7DmIA

چله اش چجوریه و برا چ حاجتایی مفیده؟؟ 

برای تمامی حاجت های دنیوی اخروی سنگین و سبک و محال و ممکن😂هرچی ک دلت بخواد ردخورم نداره ولی معجزه داره

تو این کانال اسکرین حاجت روایی ها رو گذاشتن

hghshenas110@

تو این تاپیکم توضیح دادم

مرسی دنیزعزیز

اگه تونستی وارد گروه شی بگو تا خیالم راحت شه😅ک چله ات نمیشکنه 

منم ی کوجولو دعا کن نزدیک یکسال و نینه تو راه دادگاهم

2706