2733
2739

سلام دوستان من این ماه اقدام کردم و از روز ۲۴ سیکل لکه بینی قهوه ای دارم تا اینکه روز ۲۸ سیکل چند قطره خون رقیق دیدم و روز ۲۹ هم یکم بیشتر شد، اصلا و ابدا سابقه عقب افتادن یا پریود نشدن نداشتم، و هیچوقتم پریودام خونریزی خفیف نبوده...اولین باره همچین علائمی دارم...ولی بی بی چک ها همگی منفی هست و هنوزم آزمایش ندادم، کسی هست که تجربه مشابه داشته باشه؟ آیا امکان بارداری با این شرایط وجود داره؟ چون خون ریزی هام خیلی رقیق و خفیف هست...

بدون اراده خدا برگ از درخت نمی افته...تلاش کن و بقیه رو بسپار به خدا 

من ۵ روز لکه بینی خونابه مانند داشتم شک کردم بی بی زدم دوخط شد

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
من ۵ روز لکه بینی خونابه مانند داشتم شک کردم بی بی زدم دوخط شد

یعنی باردار بودین؟ بچه تون سالم به دنیا اومد؟

بدون اراده خدا برگ از درخت نمی افته...تلاش کن و بقیه رو بسپار به خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی باردار بودین؟ بچه تون سالم به دنیا اومد؟

نه عزیزم سقط شد

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2731