2737
2739
باسلام لطفاکسانی که سوره رعد روبه کمرشون بستن ومامان شدن بیان ونحوه بستنش روواین که چندروز به کمرشون بستن رو واسه منم توضیح بدن ممنون التماس دعا
خداوندا :نعمت عافیت مبدا همه نیازهاست و عاقبت به خیری مقصد همه نیازهاست .بین این مبدا تا آن مقصد والاترین نیازها دلخوشی است .به بزرگیت سوگند آنرا به تمامی دوستان و عزیزانم عطا فرما. آمین یا رب العالمین
خانوما لطفانظربدین
خداوندا :نعمت عافیت مبدا همه نیازهاست و عاقبت به خیری مقصد همه نیازهاست .بین این مبدا تا آن مقصد والاترین نیازها دلخوشی است .به بزرگیت سوگند آنرا به تمامی دوستان و عزیزانم عطا فرما. آمین یا رب العالمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مریم جون من بستم و نتیجه گرفتم الانهم ماه 6 بارداری ام ، تو این سایت خیلی ها بستن ، فرشته ، سارا ، نازی و ... خیلی های دیگه ... وقتی این ماه پری شدی و تمام شد و پاک شدی بعد از غسل آیه ی 31 سوره ی رعد رو رو یه تیکه کاغذ بنویس و با یه تیکه پارچه مثل کمربند ببند دور کمرت ... فقط هم موقع حمام رفتن باز کن ... موقع نزدکی و دستشویی خیلی خیلی مراقب باش که نجس نشه ... ان شاء الله حاجت روا بشی
2728
من با زرمتیا موافقم..
من قرانو دوست دارم و میخونم..
بچه مسلمونم ولی از این کارا نمیکنم!!

ببخشیدا ولی فرض کنید من کل قرانو به کمرم بستم ولی اصلا نزدیکی نکردم یا تو روزایی غیر از تخمک گذاری نزدیکی داشتم آیا باردار میشم؟؟
یعنی خواست خدا تو این موارد تاثیری نداره؟ یا سلامتی بدن ما؟ یا بیماریهامون؟

و فقط اگه یه آیه ببندیم حله؟

نمیدونم شاید من اشتباه میکنم..
2738
کار از محکم کاری عیب نمیکنه...... ضرری که نداره......یعضیا هزار تا دکتر عوض میکنن انواع و اقسام دارو ها رو مصرف میکنن ........ عمل های مختلفی انجام میدن .......این کار رو هم بکنن مگه اشکالی داره.....؟

مریم جان امیدوارم با این روش باردار بشی.......امیدوار باش......
کل قران معجزه است بر هیچ کس پوشیده نیست

من تا به حال نبستم

بستن به کمر و بچه دار شدن از این آیه داره معجزه قران رو نشون میده ولی نباید به هیچ وجه بهش بی حرمتی بشه
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر بحق سیده زینب سلام الله علیها
آخه همیشه به یاد خدا و قرآنش هستیم که موقعی که به مشکلی بر میخوریم حاضریم آیه ای از قرآنو به کمرمون ببندیم... من خودم در سال به ندرت بشه لای قرآنو باز کنم والا از خدا خجالت میکشم... و اگه خدا بخواد نینی دار بشیم بدون بستن این آیه هم رحمتش شاملمون میشه
بهترین خبر دنیا "فرزندی در راه است"
آخه همیشه به یاد خدا و قرآنش هستیم که موقعی که به مشکلی بر میخوریم حاضریم آیه ای از قرآنو به کمرمون ببندیم... من خودم در سال به ندرت بشه لای قرآنو باز کنم والا از خدا خجالت میکشم... و اگه خدا بخواد نینی دار بشیم بدون بستن این آیه هم رحمتش شاملمون میشه
بهترین خبر دنیا "فرزندی در راه است"
2706