2737
2734

اپیلیدی فقط موهای ضخیم رو میگیره 

بندانداز مثل بنده دیگه ظریف هارو هم میگیره قشنگ ارزونتر هم هست کلییییی

مگه اینکه برای بدن هم بخوای 

البته من از بندانداز برای دست که موهاش کمی نازک تره هم استفاده کردم طوری نشد خوب بود

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اپیلیدی فقط موهای ضخیم رو میگیره  بندانداز مثل بنده دیگه ظریف هارو هم میگیره قشنگ ارزونتر هم ه ...

همه جای صورت رو میشه با بندانداز گرفت؟

مثلا کناره های صورت یا کنار ابرو یا پیشونی

دردش زیاد نیست؟قابل تحمله؟

همه جای صورت رو میشه با بندانداز گرفت؟ مثلا کناره های صورت یا کنار ابرو یا پیشونی دردش زیاد نیست؟ق ...

دردش مثل بند آرایشگاه تقریبا 

همه جا رو نمیشه کامل گرفت مثلا خیلی نمیشه نزدیک ابرو شد چون دامنه حرکت اون بیلبیلکش 😂 زیاده آدم می‌ترسه یهو به ابرو هم بگیره 

خلاصه تو پیشونی نزدیک ابرو و فاصله کنار دم ابرو تا خود موها،  اگه مو داری زیاد نمیشع استفاده کرد 

برای اون کناره یه کار میشه با یه دستت ابروتو بگیری بعد بند انداز رو بذاری که مطمئن بشی ابروت نمیره 

من معمولا اینارو چون موهاش نسبتا ضخیم بود با موچین برمیداشتم یا هم کرم موبر میزدم ، در کل وسیله خوبیه اگه نمیخوای تند تند بری آرایشگاه 

بنظرم می ارزه واقعا مخصوصا قبلنا که زیر صدتومن بود 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺