2733
2734

من چند سالیه ک کاربر خاموش بودم ولی الان واقعا نیاز دارم باکسی حرف بزنم

موضوع اخلاق خودمه شاید اشکال ازخودم باشه

ما الان جایی زندگی میکنیم بخاطر شغل شوهرم ک ازخانوادش دوریم یه شهری دیگ امروز شنیدم ک 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب😨

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...

امروز متوجه شدم ک قراره بریم شهر خودمون و خونه مادرشوهرم زندگی کنیم خیلی حالم بدشد باشوهرم بحثم شد بااینک خانوادش وخودش واقعا خوبن ولی من واقعا نمیتونم با پدرشوهر ومادرشوهرم زندگی کنم راحت نیستم اینو هرجور ک ب شوهرم میگم متوجه نمیشه

خیلی خیلی سخته،منم خونواده شوهرم خیلی خوبن،ولی مادرشوهرم پیش خودمونه خیلی اذیتم

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
خیلی خیلی سخته،منم خونواده شوهرم خیلی خوبن،ولی مادرشوهرم پیش خودمونه خیلی اذیتم

اینا یه خونه دارن قراره بفروشنش دوتا بچه دارن به اون بچشون خونه بدن به ما هم یکی ولی باما زندگی کنن